رصد بازار خودروهای داخلی؛

ایست قیمتی ایران خودرویی‌ها در روز سردرگمی بازارها

کدخبر: 458605
اقتصادنیوز: ​رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز 10 آذر 1400 بازار خودرو استپ کرد و خودروهای پرتیراژ بدون تغییر در بازار عرضه شدند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛‌  انتظار اخبار مذاکرات هسته ای وین موجب شد تا علاوه بر آنکه بازار خودرو ترمز رشد قیمت را بکشد، رشد قیمت دلار هم محدود بود.  به گفته فعالان اقتصادی در حال حاضر  بخش عمده ای از بازارهای ایران چشم‌به‌راه نتایج مذاکرات هستند. بطوریکه با کوچکترین خبری شاهد ایجاد نوسان در بازارهای سرمایه و بازار خودرو هستیم.  

این روند موجب شده تا خرید و فروش هم در بازار صورت نگیرد و خریدارن و فروشندگان در انتظار تثبیت بازار باشند.

 با این شرایط امروز ایران خودرویی ها همانند سایپایی بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته در بازار عرضه شدند و نشان دادند که در انتظار اخبار مذاکرات هستند.

وضعیت محصولات ایران خودرو

 از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می توان به «پژو 206 تیپ 2»، «پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار» ، «سمند LX با موتورEF7 » و « سورن پلاس »، «رانا پلاس»، «دنا معمولی»، «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

براساس ارزیابی های صورت گرفته امروز می توان گفت امروز خانواده پژو در بازار تغییر قیمت نداشته است. رصد بازار نشان دهنده آن است که با توجه به ثبات قیمت در بازار امروز «پژو 206 تیپ 2» در بازار به 262 میلیون تومان و «پژو 206 صندوقدار» در بازار 304 میلیون تومان قیمت گذاری شدند.  از سوی دیگر «پژو 206 تیپ 5» هم امروز بدون تغییر در بازار 301 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

همچنین در میان خانواده دنا هم امروز «دنا معمولی» بدون تغییر و با قیمت 342 میلیون تومان قیمت گذاری شد.   «دنا پلاس توربو اتومات» هم تغییر قیمت نداشت و در بازار 475 میلیون تومان قیمت گذاری شد.  «رانا پلاس» هم امروز بدون تغییر و با قیمت 299 میلیون تومان در بازار عرضه شد.

 با نگاهی به بازار خودرو می توان گفت امروز «سمند LX با موتورEF7» بدون تغییر قیمت در بازار 279 میلیون تومان قیمت گذاری شد و «سورن پلاس» هم تغییر قیمتی در بازار نداشت و 322 میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

ایران 10

تیتر یک
  • رصد بازار خودروهای داخلی؛

    اقتصادنیوز: در روزهای که دلار شکل نوسانی خود را حفظ کرده و همچنان در بازار بالا و پایین می شود، اما بازار خودروهای…

از دست ندهید
فلای تودی