مسکن در پردیس متری چند؟

کدخبر: 448008
بررسی بازار مسکن نشان می دهد که میانگین قیمت مسکن های مهر پردیس از مسکن های بافت شهری این منطقه بسیار پایین تر است؛ مسکن های در بافت شهر پردیس این روزها در میانگین قیمتی متری ۱۵ تا ۳۰ میلیون تومان خرید و فروش می شوند و به عنوان مثال یک واحد مسکونی ۹۸ متری در بافت شهری این منطقه در حال حاضر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، مشاوران املاک درحالی روند قیمت ها در بازار مسکن حاشیه تهران را صعودی پیش بینی می کنند که در حال حاضر ثبات قیمتی در این بازار حاکم است.

در حالی که خرید و فروش ملک در پایتخت به کف رسیده است اما بازار مسکن های مهر حاشیه شهر تهران کماکان پر رونق است و به گفته مشاوران املاک این منطقه، در چند ماه اخیر در حالی تقاضا برای مسکن های مهر افزایش یافته است که در بافت شهرهای پردیس و پرند تقاضا کماکان در کف است.

موافقت وزیر صمت با آزادسازی واردات خودرو

متقاضیان دریافت وام 450 میلیون تومانی مسکن بخوانند

مشاوران املاک شهرهای حاشیه ای تهران بر این باورند که با توجه به افزایش تقاضا برای مسکن های مهر در این مناطق در چند هفته آینده قیمت مسکن های مهر دوباره صعودی خواهد شد؛ به گفته یکی از مشاوران املاک تجربه ثابت کرده است که پس از یک دوره ثبات قیمتی در بازار مسکن مهر قیمت ها در این بازار دوباره صعودی خواهند شد.

رصد بازار مسکن پردیس از قیمت های نجومی در این بازار حکایت دارد؛ در حال حاضر خانه های تکمیل نشده مسکن مهر پردیس به قیمت متری ۷ تا ۸ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود که واحدهای ۸۰ متری آن نزدیک به ۶۳۰ میلیون تومان تمام خواهد شد.

بررسی بازار مسکن نشان می دهد که میانگین قیمت مسکن های مهر پردیس از مسکن های بافت شهری این منطقه بسیار پایین تر است؛ مسکن های در بافت شهر پردیس این روزها در میانگین قیمتی متری ۱۵ تا ۳۰ میلیون تومان خرید و فروش می شوند و به عنوان مثال یک واحد مسکونی ۹۸ متری در بافت شهری این منطقه در حال حاضر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است و برای خرید یک واحد ۱۷۵ متری در بافت شهر پردیس نیز در حال حاضر ۳ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان پول نیاز است.

در سایر شهرهای حاشیه ای تهران نیز وضعیت به همین منوال است و میانگین قیمت مسکن های مهر به نسبت بافت شهری بسیار پایین تر است؛ در حال حاضر میانگین قیمت مسکن های مهر در پرند متری ۵ میلیون تومان است و از طرف دیگر میانگین قیمت مسکن در بافت شهری این منطقه متری ۱۲ تا ۳۰ میلیون تومان است.

قیمت روز مسکن در حاشیه شهر تهران در جدول زیر آمده است:

تقاضا برای مسکن مهر بالا رفت/ مسکن در پردیس متری چند؟

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما