پیش بینی قیمت سکه امروز 11 بهمن

بازار سکه در انتظار رفتار اونس طلا/ خرید سکه متوقف شد

کدخبر: 472894
در دومین روز هفته،‌ معامله گران سکه تمایل زیادی نداشتند که در موقعیت خرید قرار بگیرند. به گفته برخی فعالان، معامله گران بزرگ سکه در انتظار آن هستند که رفتار اونس طلا در آغاز بازارهای جهانی روز دوشنبه را بررسی می کنند.

به گزارش اقتصادنیوز  به نقل از اکو ایران، دومین روز هفته،‌ معامله گران سکه تمایل زیادی نداشتند که در موقعیت خرید قرار بگیرند. به گفته برخی فعالان، معامله گران بزرگ سکه در انتظار آن هستند که رفتار اونس طلا در آغاز بازارهای جهانی روز دوشنبه را بررسی می کنند. طلای جهانی در انتهای هفته گذشته ریزش سنگینی را به ثبت رساند و بیش از ۶۰ دلار از ارزش خود را از دست داد. این موضوع موجب شد که فشار قیمتی شدیدی به فلز گران بهای داخلی وارد شود و خریداران بازار در معرض ضرر زیادی قرار بگیرند.

photo_۲۰۲۲-۰۱-۳۱_۰۹-۱۷-۴۹ (2)

به نظر می رسد ادامه روند نزولی سکه در روز یک شنبه و عدم تمایل خریداران برای ورود به بازار تا حدی زیادی هم چنان تحت تاثیر افت بهای اونس طلا در انتهای هفته گذشته بود. در چنین شرایطی صبر بازیگران سکه در روز یک شنبه طبیعی بود. با این حال در صورت حرکت اونس طلا به سوی سطح هزار و ۷۵۰ دلاری افت بیشتری در انتظار سکه امامی خواهد بود.

در این میان، سکه بازان، خریداران بزرگی را در روزهای اخیر در بازار دلار مشاهده نکرده اند و به نظر می رسد در انتظار واکنش اسکناس آمریکایی به سطح حساس ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومانی هستند. در صورتی که دلار طی روزهای آتی نتواند از سطح یاد شده عبور کند، سکه به سوی حمایت ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی حرکت خواهد کرد و حتی احتمال از دست رفتن مرز ۱۲ میلیون تومانی وجود خواهد داشت. برگشت دلار به زیر کانال ۲۸ هزار تومانی افت سکه را تشدید خواهد کرد.

photo_۲۰۲۲-۰۱-۳۱_۰۹-۱۷-۴۹

 
 
تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی