پیش بینی قیمت دلار امروز 13 اسفند 1401

کدخبر: ۵۵۹۰۷۲
محدوده نوسان قیمت دلار در آخرین ماه سال نشان می‌دهد که افزایشی‌های بازار ارز نمی‌خواهند اجازه دهند که دلار به کانال پایین‌تر برود.
 پیش بینی قیمت دلار امروز 13 اسفند 1401

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، در بازار فردایی روز جمعه نیز خبری از افت معنادار اسکناس آمریکایی نبود، موضوعی که نشان می‌داد فروشندگان رفتار احتیاطی را در پیش گرفته‌اند. عدم فشار فروش در بازار فردایی روز جمعه در شرایطی رخ داد که برخی فعالان انتظار داشتند که با ورود رافائل گروسی - مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی - به تهران، میزان فروش‌ها در بازار فردایی بیشتر شود و دلار تحت تاثیر هیجان کاهشی قرار بگیرد.

در این میان، برخی از فعالان باور دارند که سفر گروسی تنها موجب شده است که نیروهای افزایشی از بازار خارج شوند ولی لزوما به تعداد فروشندگان اضافه نشده است.

باید دید در روز شنبه، بازارساز با بالا بردن عرضه خود  قیمت دلار  را به سوی سطوح پایین‌تر هدایت خواهد کرد یا نوسان‌گیران مانع از اثرگذاری عرضه بازارساز خواهند شد.

برخی تحلیلگران باور دارند تا مشخص شدن نتایج سفر گروسی، حضور فروشندگان و خریداران در بازار قوی نخواهد بود و دلار نوسانات محدودی را در اوایل هفته تجربه خواهد کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی