وقوع حادثه در پالایشگاه نفت بندرعباس تکذیب شد

کدخبر: ۶۳۳۰۸۹
اقتصادنیوز: روابط عمومی و امور بین‌الملل پالایشگاه نفت بندرعباس وقوع هرگونه حادثه در پالایشگاه نفت بندرعباس را تکذیب و اعلام کرد فعالیت این شرکت پالایشی به‌طور عادی در حال انجام است.
وقوع حادثه در پالایشگاه نفت بندرعباس تکذیب شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از شانا، شرکت پالایشگاه نفت بندرعباس در پی انتشار برخی شایعات در فضای مجازی درباه وقوع حادثه در این مجتمع اعلام کرد که هیچ‌گونه حادثه‌ای در این پالایشگاه رخ نداده است و این پالایشگاه در حال انجام فرآیند تولید عادی روزانه خود است.

شایان یادآوری است که افزون بر شرکت پالایش نفت بندرعباس، دو مجموعه پالایشی دیگر شامل شرکت‌های نفت ستاره خلیج‌فارس و پالایش نفت آفتاب و شماری از شرکت‌های مرتبط با صنایع نفتی در غرب شهر بندرعباس فعالیت دارند.

خبر مرتبط
فوری/ انفجار مهیب پالایش نفت بندرعباس+ جزئیات

اقتصادنیوز: یکی از کوره‌های پالایش نفت بندرعباس دچار انفجار شد.

شرکت پالایش نفت بندرعباس با ظرفیت پالایش روزانه ۳۵۰ هزار بشکه، ۱۸ درصد از فرآورده‌های نفتی کشور را تأمین می‌کند.

به گزارش شانا، پیش از ظهر امروز خبری اشتباه مبنی بر انفجار در یکی از کوره‌های پالایش نفت بندرعباس در برخی رسانه‌های جمعی منتشر شد، در حالی که دقایقی پس از آن روابط عمومی شرکت پالایش نفت آفتاب اعلام کرد که  در زمان تعمیرات و رفع اشکال در یکی از کوره‌های این مجموعه پالایشی حادثه‌ای جزئی رخ داده که آسیب جانی نداشته است و چند نفر مجروح و برای مداوا به مرکز درمانی منتقل شده‌اند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید