گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بورس تهران در هفته اخیر؛

ریزش 11 درصدی معاملات سهام+ اینفو

کدخبر: ۶۱۰۱۵۳
اقتصادنیوز: میانگین ارزش معاملات خرد سهام در هفته اخیر به کانال 3 هزار میلیارد تومان سقوط کرد.

به گزارش اقتصادنیوز ، بازار سهام در این هفته با افت نسبی ارزش معاملات خرد سهام مواجه بود و میانگین ارزش معاملات خرد 11 درصد کاهش یافت. 

در اولین روز معاملات هفته اخیر ارزش معاملات خرد سهام به رقم 3 هزار و 934 میلیارد تومان کاهش یافت و روز یکشنبه ارزش معاملات خرد به 3 هزار و 793 میلیارد تومان رسید. روز دوشنبه ارزش معاملات خرد 4 هزار و 181 میلیارد تومان شد و روز سه‌شنبه به 3 هزار و 906 میلیارد تومان کاهش یافت.

روز چهارشنبه نیز ارزش معاملات خرد 2 درصد افت کرد و به 3 هزار و 823 میلیارد تومان رسید. 

میانگین ارزش معاملات خرد بورس در هفته اخیر 3 هزار و 927 میلیارد تومان بود که نسبت به رقم 4 هزار و 417 میلیاردی هفته پیشین، افت 11 درصدی داشته است.

رکوردداران ارزش و حجم معاملات

در اولین روز هفته، نماد ذوب بیشترین ارزش معاملات و نماد شستا بیشترین حجم معاملات را داشت. روز یکشنبه کترام، فولاد، وبملت، شپنا و فملی بیشترین ارزش معاملات و شستا، وساخت، کرمان، ملت و خگستر بیشترین حجم معاملات را داشتند.

روز دوشنبه نیز ثشاهد در صدر جدول ارزش معاملات و شستا در صدر جدول حجم معاملات بود.

روز سه‌شنبه نیز نمادهای فملی، غدشت، حفاری، ثشاهد و خگستر بیشترین ارزش و نمادهای شستا، فملی، حفارس، کرمان و خودرو بیشترین حجم معاملات را داشتند. 

در آخرین روز معاملاتی هفته، نمادهای ونوین، فارس، حفاری، وبملت و ذوب بیشترین ارزش معاملات و نمادهای ونوین، شستا، وبملت، وبصادر و حفاری بیشترین حجم معاملات را داشتند. 

020824

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی