رشد و افت قیمت در بازار امروز سایپا + جدول

کدخبر: 385810
اقتصادنیوز : رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز محصولات سایپا دو جهت رشد و افت قیمت را در پیش گرفتند.

به گزارش اقتصادنیوز، براساس قیمت های که فعالان بازار خودرو اعلام کردند امروز تیبا صندوقدار همانند روز گذشته افت قیمت را تجربه کرد و قیمت آن از 122 میلیون تومان به 121 میلیون تومان رسید، تیبا صندوقدار چند روزی است که شکل نزولی به خود گرفته بطوریکه این روزها شاهد افت قیمت این خودرو در بازار هستیم.

اما دومین خودرویی که امروز افت قیمت را ثبت کرد به مدل صندوقداری خانواده پراید مربوط می شود، براساس ارزیابی بازار امروز پراید 131 افت یک میلیونی قیمت داشت و با قیمت 107 میلیون تومان در بازار معامله شد. در طول هفته سپری شده پراید 131 به دفعات افت قیمت را تجربه کرد و این امید در میان خریداران این خودرو به وجود آمده که بازهم شاهد رسیدن قیمت این خودرو به زیر 100 میلیون تومان باشند.

اما بازار سایپایی ها امروز روی دیگری نیز داشت و آن به رشد دو میلیونی قیمت پراید 111 مربوط می شد براساس ارزیابی هایاین خودرو امروز در بازار با دو میلیون افزایش با قیمت 125 میلیون تومان در بازار معامله شد.

استپ دلاردر کانال 24 هزار تومان و نوسانات جزیی دلار امروز عمده دلیلی است که فعالان بازار خودرو افت قیمت در بازار را به آن نسبت می دهند، از سوی دیگر فعالان این بازار خبر ورود خودروهای موجود در مناطق آزاد نیز بازار داخلی ها را تحت شعاع قرار داده است.

از جمله محصولات سایپا که امروز در بازار مورد ارزیابی قرار  داده‌ایم، می توان به «پراید 111»، «پراید 131»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرطرفدارهای این شرکت در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

سایپا 24

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما