رصد بازار خودروهای داخلی؛

بازگشت ثبات به بازار ایران‌خودرو + جدول

کدخبر: 425944
اقتصادنیوز: محصولات پرطرفدار ایران خودرو امروز 22 تیر 1400 در بازار فروکش کرد و تنها «پژو 206 تیپ 5» رشد یک میلیونی قیمت داشته است.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ رشد یک میلیونی قیمت «پژو 206 تیپ 5» در حالی امروز در بازار رقم خورد که این خودرو روز گذشته نیز رشدی دو میلیون تومانی را در بازار تجربه کرده بود.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که سایر محصولات ایران خودرو مدت زمان مورد بررسی را بدون تغییر پشت سرگذاشته اند. رشد قیمت این خودرو در حالی رقم خورده که به گفته فعالان بازار خودرو با توجه به تعطیلی نمایشگاهها و مراکز شماره گذاری در حال حاضر معامله ای در بازار صورت نمی گیرد و فعلا بازار در حالت سکون بسر می برد.

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می توان به «پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار» ، «سمندLX» ، «سمند LX با موتور EF7» و «سمند سورن» اشاره کرد.

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان محصولات ایران‌خودرو  امروز قیمت «پژو 206 تیپ 5» با افزایش یک میلیونی به 268میلیون تومان رسید. رشد 206 تیپ 5 در حالی رقم خورده که امروز «پژو 206 تیپ 2» بدون تغییر در بازار 216 میلیون تومان ارزش گذاری شد. و «206 صندوقدار» نیز امروز 249 میلیون تومان قیمت گذاری شدند.

اما «سمندLX »  امروز در بازار بدون تغییر و با قیمت 210 میلیون تومان قیمت گذاری شد. 

 براساس ارزیابی بازار خودرو قیمت «سمند LX با موتور EF7 » هم امروز بدون افزایش در بازار به 238 میلیون تومان رسید.  از سوی دیگر رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که  «سمند سورن»  نیز بدون تغییر با قیمت روز گذشته 246 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد.

ایران 22

تیتر یک
  • پروپاگاندای جدید ترامپیست‌ها علیه پرزیدنت

    اقتصادنیوز؛ رونی جکسون، نماینده تگزاس و پزشک سابق دونالد ترامپ، که بخاطر ارزیابی‌ اغراق‌آمیز و تملق‌جویانه درباره…

از دست ندهید
بلیط هواپیما