رصد بازار خودروهای داخلی؛

قیمت ایران خودرویی ها در بازار امروز + جدول

کدخبر: 437185
اقتصادنیوز: امروز 9 شهریور 1400 بازار خودرو تا حدود زیادی بلاتکلیف بود.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ روز گذشته و با افت قیمت دلار این انتظار در بازار به وجود آمد که بازار شکل نزولی به خود خواهد گرفت، انتظاری که امروز و با برگشت قیمت دلار محقق نشد و ایران خودرویی‌ها همانند روز گذشته بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند.

نوسان قیمت دلار موجب شده تا در هفته‌های اخیر  خریداران و فروشندگان  دست از معامله بکشند. از سوی دیگر اظهارات مطرح شده از سوی وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت در خصوص افزایش تیراژ تولید که عقبه آن می تواند افت قیمت باشد نیز موجب شده تا بازار شکل انتظاری به خود گیرد، انتظاری که هنوز نتوانسته با توقع مردم همراستا شود.  

اما در کنار عوامل مذکور می توان به این نکته نیز اشاره کرد که این روزها بازار گوشه چشمی هم به مذاکرات دارد و احتمال از سرگیری مذاکرات نیز می تواند این بازار ناآرام را رام کند.


بیشتر بخوانید: افت قیمت ساینا در بازار؛ سایپایی ها نزولی شدند


وضعیت محصولات ایران خودرو در بازار

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می توان به «پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار» ، «سمندLX  »، «سمند LX با موتورEF7 » و «سمند سورن» اشاره کرد.

براساس ارزیابی بازار امروز محصولات ایران خودرو بدون تغییر در بازار عرضه شدند. با توجه به رصد بازار خودرو می توان گفت «پژو 206 صندوقدار» امروز بدون افزایش با قیمت 281 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد. «پژو 206 تیپ 5» نیز در میان پرتیراژهای ایران خودرو امروز تغییر قیمت نداشت و در بازار 288 میلیون تومان عرضه شد. از سوی دیگر امروز «پژو 206 تیپ 2» نیز به 252 میلیون تومان رسید.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز «سمندLX » نیز در بازار تغییری نداشت و قیمت آن به 242 میلیون تومان رسید. در این میان «سمند LX با موتورEF7 » هم بدون تغییر در بازار 259 میلیون تومان قیمت گذاری شد. اما در میان محصولات ایران خودرو امروز «سمند سورن پلاس» هم در بازار 310 میلیون تومان قیمت گذاری شد و تغییر قیمتی در بازار نداشت.

ایران خودرو 9

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما