رصد بازار خودروهای داخلی؛

ایست ایران‌خودرویی‌ها در بازار+ جدول قیمت

کدخبر: 447992
اقتصادنیوز: امروز 25 مهر 1400 بازار خودروهای پرتیراژ ایران‌خودرو روز آرامی را پشت سرگذاشتند و با کمترین نوسان در بازار عرضه شدند و در این میان تنها دو محصول این شرکت در میان پرتیراژها رشد یک میلیونی قیمت را تجربه کردند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ رصد بازار محصولات ایران خودرو نشان دهنده آن است که امروز و در روز آرام دلار، ایران خودرویی ها نیز آرام گرفتند و تنها «دنا معمولی» و «رانا پلاس» در بازار افزایش قیمت داشته اند.

به گفته فعالان بازار خودرو رکود حاکم در بازار خودرو در حال حاضر بیش از هر عامل دیگری بر بازار خودرو اثرگذار بوده و نبود تقاضا در بازار موجب شده تا بازار بدون مشتری تغییر قیمت چندانی نداشته باشد به همین دلیل قیمت ها در بازار خودرو با نوسان اندک در حال حرکت است.

وضعیت محصولات ایران خودرو در بازار

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می توان به «پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار» ، «سمند LX با موتورEF7  » و « سمند سورن پلاس »، «رانا پلاس»، «دنا معمولی»، «دنا پلاس توربو اتوماتیک»  اشاره کرد.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز «رانا پلاس» و «دنا معمولی» با رشد قیمت یک میلیون تومانی در بازار عرضه شدند. با توجه به رصد قیمت خودرو در بازار می توان گفت امروز این دو خودرو امروز به ترتیب با قیمت 270 و 325 میلیون تومان قیمت خوردند.

از سوی دیگر امروز «سمند LX با موتورEF7 »، «سورن پلاس» ، «دنا پلاس توربو اتوماتیک» ،   «پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5» و «پژو 206 صندوقدار» امروز بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند. با توجه به ارزیابی های صورت گرفته امروز «سمند LX با موتورEF7 » در بازار 265 میلیون تومان قیمت خورد و قیمت «سورن پلاس» هم 310 میلیون تومان باقی ماند. از سوی دیگر «دنا پلاس توربو اتوماتیک» نیز در بازار 465 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

خانواده 206 نیز امروز تغییر قیمت نداشتند و با این شرایط «پژو 206 تیپ 2» با قیمت 250 میلیون تومان، « پژو 206 تیپ 5» نیز با قیمت 292 میلیون تومان و «پژو 206 صندوقدار» نیز با قیمت 288 میلیون تومان در بازار عرضه شدند.   

ایران 25

تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛ ۱۰ آذر

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات۱۰ آذر در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده است:…

از دست ندهید
بلیط هواپیما