رصد بازار خودروهای داخلی؛

آخرین قیمت محصولات سایپا در بازار + جدول

کدخبر: 479403
اقتصادنیوز: امروز 8 اسفند 1400 در دومین روز هفته، با توجه به نوسان اندک نرخ دلار، بازار محصولات سایپا نیز بدون تغییر باقی ماند.

 به گزارش اقتصادنیوز ؛ ثبات قیمت در بازار خودرو در حالی رقم خورد که هر سال در اسفند ماه شاهد رونق خرید و فروش در بازار خودرو بوده ایم، اما امسال شاهد سنت شکنی قیمت خودرو در بازار هستیم. 

قیمت محصولات سایپا

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» اشاره کرد. رصد بازار محصولات سایپا نشان دهنده آن است که امروز سایپایی ها در بازار بدون تغییر در بازار عرضه شدند.

 ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز خانواده کوییک، بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند. براین اساس «کوییک معمولی» 194 میلیون تومان به فروش رسید و «کوییک R» هم با ثبات قیمت همچون هفته قبل 199 میلیون تومان دست به دست شد.

اما «شاهین» که در هفته و حتی ماه های گذشته همواره بازار آرامی داشت و امروز بدون تغییر در بازار 342 میلیون تومان قیمت خورد. 

اسفندماه برای خانواده تیبا هم بدون تغییر قیمت خورد. بر همین اساس تیبا صندوقدار با در بازار  181 میلیون تومانی شد و تیبا 2 معمولی هم 184 میلیون تومان به فروش رفت.

«ساینا» هم امروز بدون تغییر در بازار 194 میلیون تومان قیمت خورد.

سایپا 8

 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی