رصد بازار خودروهای داخلی؛

قیمت در بازار سایپایی ها درجا زد + جدول

کدخبر: 481511
اقتصادنیوز: پرونده محصولات سایپا امروز 17 اسفند 1400 بدون تغییر بسته شد؟ رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که سایپایی ها نیز امروز همانند پرتیراژهای ایران خودرو بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ نکته جالب توجه بازار خودرو در روزهای اخیر این است که هیچ عاملی نتوانسته تکانی به این بازار راکد دهد. بطوریکه به گفته فعالان بازار خودرو هنوز خبری از خریدار در بازار نیست و بازار خودرو بدون مشتری مانده است.

قیمت محصولات سایپا

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» اشاره کرد. رصد بازار محصولات سایپا نشان دهنده آن است که امروز سایپایی ها در بازار بدون تغییر در بازار عرضه شدند.

خانواده تیبا  امروز بدون تغییر در بازار عرضه شدند. بر همین اساس «تیبا صندوقدار» در بازار  178 میلیون تومانی شد و تغییر قیمتی در بازار نداشت. «تیبا 2 معمولی» هم بدون تغییر 182 میلیون تومان به فروش رفت. «ساینا» هم رشد قیمتی نداشت و در بازار 193 میلیون تومان قیمت خورد.

با ارزیابی بازار می توان گفت امروز «شاهین» نیز در بازار340 میلیون تومان قیمت خورد و تغییر قیمتی نداشت.

 خانواده کوییک، هم با ثبات قیمت گذاری شدند. براین اساس «کوییک R» امروز بدون تغییر در بازار 197 میلیون تومان دست به دست شد. «کوییک معمولی» هم بدون تغییر در بازار 192 میلیون تومان قیمت خورد.

سایپا 17

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی