رصد بازار خودروهای داخلی؛

«شاهین» 550 میلیونی شد + جدول قیمت

کدخبر: ۵۵۴۸۹۲
اقتصادنیوز: ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز سایپایی‌ها با رشد 3 تا 28 میلیون تومان در بازار قیمت‌گذاری شدند و با این شرایط قیمت «شاهین» به 550 میلیون تومان رسید.
«شاهین» 550 میلیونی شد + جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز؛ رشد قیمت خودرو در بازار امروز برخلاف پیش‌بینی فعالان بازار رقم خورد، چرا که فعالان این بازار پیش‌بینی می کردند با توجه به تعطیلی آخر هفته قیمت در بازار شکلی آرام داشته باشد، اما برخلاف پیش‌بینی‌ها بازار خودرو اولین روز هفته را طوفانی آغاز کرد.

براساس ارزیابی بازار «شاهین» امروز رشد 28 میلیونی را تجربه کرد و رشد «تیبا2» هم به 8 میلیون تومان رسید از سوی دیگر «کوییکR» هم با افزایش 7 میلیونی راهی بازار شد.

قیمت محصولات سایپا در بازار

خودروهای «شاهین»، «کوییکR » ، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

قیمت «شاهین» امروز در بازار 550 میلیون تومان شد و رشد 28 میلیونی داشت. ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که امروز «ساینا» هم با رشد پنج میلیونی در بازار 321 میلیون تومان قیمت‌ خورد.

از سوی دیگر رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که خانواده کوییک هم امروز «کوییکR» در بازار 329 میلیون تومانی شد و رشد 7 میلیونی را ثبت کرد و «کوییک معمولی» هم در بازار 323 میلیون قیمت خورد و رشدی 6 میلیونی داشت.

اما در میان خانواده تیبا، امروز «تیبا صندوقدار» در بازار با افزایش هفت میلیون تومانی داشت و 317 میلیون قیمت گذاری شد و «تیبا 2 معمولی» هم افزایش 8 میلیونی داشت و در بازار 320 میلیون تومان دست به دست شد.

سایپا 23

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی