قیمت جدید تیبا، شاهین، کوئیک و ساینا

ریزش قیمت خودروهای سایپا در بازار +جدول

کدخبر: ۵۷۵۸۸۸
اقتصادنیوز: ارزیابی بازار خودرو نشان می دهد امروز و در حالی که پرطرفدارهای ایران‌خودرو با رشد راهی بازار شدند، سایپایی‌ها به ثبات قیمت بسنده کردند.
ریزش قیمت خودروهای سایپا در بازار +جدول

به گزارش اقتصادنیوز؛ طی روزهای اخیر محصولات خودروسازی سایپا در بازار افت قیمت داشتند.  به گفته فعالان بازار خودرو فراهم شدن زمینه انتخاب خودرو در دومین دوره سامانه عرضه یکپارچه خودرو عامل دیگری است که موجب شد تا قیمت در بازار محصولات سایپایی‌ها کاهشی شود.

قیمت محصولات سایپا در بازار 

خودروهای «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

قیمت «شاهین» امروز در بازار 607 میلیون تومان شد و افت یک میلیونی داشت. از سوی دیگر رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان خانواده کوییک هم امروز «کوییک‌R» در بازار 357 میلیون تومان شد و افت سه میلیونی را تجربه کرد.

«کوییک معمولی» هم در بازار 352 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و افت 2 میلیون تومانی در بازار داشت. اما در میان خانواده تیبا هم امروز «تیبا صندوقدار» در بازار 344 میلیونی قیمت گذاری شد و افتی 2 میلیون تومانی را تجربه کرد، «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 345 میلیون تومان دست به دست شد و افت 5 میلیونی قیمت داشت. از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است که «ساینا» هم در بازار 341میلیون تومان قیمت‌ خورد و کاهشی 4 میلیونی در بازار را تجربه کرد.

سایپا 3 اقتصاد

 

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: سرمایه‌گذاران منتظرند ببینند پس از تصویب قرارداد بدهی و صدور یک تریلیون دلار اوراق خزانه‌داری توسط…

از دست ندهید
کارگزاری مفید