مایک پنس در بیمارستان بستری شد

کدخبر: 405960
اقتصاد نیوز : معاون رئیس جمهور پیشین آمریکا در بیمارستان بستری شد و تحت عمل جراحی قلب قرار گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، سخنگوی مایک پنس، معاون رئیس جمهور پیشین آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد وی روز چهارشنبه در جریان یک عمل جراحی عادی، دستگاه ضربان ساز قلب دریافت کرده است و پیش بینی می‌شود بهبودی کامل حاصل کند.

پنس ۶۱ ساله پیشتر فاش کرده بود مشکل قلبی دارد. دوین اومالی، سخنگوی معاون رئیس جمهور سابق آمریکا، در بیانیه‌ای اعلام کرد پنس در مرکز پزشکی اینووا فرفکس در ویرجینیا تحت عمل جراحی قرار گرفت.

پنس نیز در بیانیه‌ای از کادر پزشکی قدردانی کرد. این فرماندار سابق ایالت ایندیانا زمانی که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ به عنوان معاون دونالد ترامپ نامزد شد، سوابق پزشکی خود را فاش کرد. اومالی افزود: "این جراحی عادی موفقیت آمیز بود و پیش بینی می‌شود وی به طور کامل بهبود یابد و در روز‌های آتی فعالیت روزانه خود را از سر بگیرد".

پزشکان بیمارستان اینوا یک دستگاه ضربان‌ساز قلب را در بدن مایک پنس قرار دادند که در دو هفته گذشته از اختلال ضربان قلب رنج می‌برد. دفتر مایک پنس اعلام کرد حال او پس از کاشت این دستگاه رو به بهبودی است و در روز‌های آینده به طور کامل بهبود می‌یابد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما