خوش تیپ ترین هنرپیشه ایرانی از نگاه زنان خارجی

کدخبر: 416206
انتخاب بازیگر خوشتیپ ایرانی از نظر زنان خارجی مورد توجه و انتقاد برخی از کاربران قرار گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، ویدئویی از یک گزارش در فضای مجازی منتشر شده است که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. در این ویدئو گزارشگر جوان تصاویری از بازیگران مرد ایرانی را به خانم‌های خارجی نشان می‌دهد و نظرات آنان را در مورد خوشتیپ‌ترین آنها جویا می‌شود.

 

محمدرضا گلزار

در جمع این افراد تصویر رضا عطاران، شهاب حسینی، امین حیایی، حامد بهداد، نوید محمدزاده و محمدرضا گلزار دیده می‌شود که هر یک، مورد پسند جمعی از مخاطبان قرار می‌گیرند. اما در این امتیازدهی محمدرضا گلزار بیشتر از سایرین رای آورد و دلیل انتخاب او داشتن چهره مردانه، جذابیت بیشتر و سن او بوده است.

امین حیایی

کاربرانی این انتخاب را صحیح عنوان می‌کنند و نظر آنان نیز محمدرضا گلزار است و او را به عنوان خوشتیپ‌ترین بازیگر ایران عنوان می‌کنند. اما برخی از کاربران، سایر بازیگران ایرانی را مد نظر دارند و انتخاب می‌کنند و عنوان می‌کنند جمعی از بازیگران حتی در لیست این افراد آورده نشده مانند پارسا پیروزفر، مهدی پاکدل، امیرحسین آرمان، پژمان بازغی و محمدرضا فروتن و چندین تن دیگر. به همین دلیل است نظرسنجی را اشتباه می‌خوانند و عنوان می‌کنند حتی برای شهاب حسینی نیز عکس مناسب انتخاب نشده است.

حامد بهداد

 
تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما