حمله علیرضا زاکانی به دولت روحانی

کدخبر: 417804
اقتصاد نیوز : زاکانی گفت:‌ نماینده دولت آقای روحانی که در اینجا هستند و حاضر نیستند که با عدد و ارقام درباره اتفاقات رخ داده مناظره کنند، دولت آقای روحانی بلایی سر مردم آورده که بخش عمده از حقوق خود را مردم صرف هزینه مسکن کنند.
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، علیرضا زاکانی گفت: موضوع جمعیت در کشور به نقطه بحرانی رسیده که نیازمند تمهید خاصی است. نرخ رشد جمعیت ما بحرانی است و در حوزه باروری هم از 6.9 درصد به 1.7 رسیده ایم که باید به 2.3 برسد تا از وضعیت اسفناک فعلی خارج شویم.

علیرضا زاکانی در پاسخ به پرسشی درباره برنامه برای وضعیت جمعیت کشور گفت: 

موضوع جمعیت در کشور به نقطه بحرانی رسیده که نیازمند تمهید خاصی است. نرخ رشد جمعیت ما بحرانی است و در حوزه باروری هم از 6.9 درصد به 1.7 رسیده ایم که باید به 2.3 برسد تا از وضعیت اسفناک فعلی خارج شویم.

ما در حوزه فرهنگ و اجتماع چهار خط تلاش را دنبال می کنیم که شامل تعلیم و تربیت، تحکیم خانواده و رشد جمعیت، احیای تندرستی و صیانت از محیط زیست است. ما سه و نیم میلیون رشد نابارور داریم و 80 مرکز باروری داریم و ما این عزیزان را بیمه خواهیم کرد و تدابیری را اندیشیده ایم تا بچه دار شدن آرزوی زوج های ایرانی نشود.

نماینده دولت آقای روحانی که در اینجا هستند و حاضر نیستند که با عدد و ارقام درباره اتفاقات رخ داده مناظره کنند، دولت آقای روحانی بلایی سر مردم آورده که بخش عمده از حقوق خود را مردم صرف هزینه مسکن کنند. من علاوه بر بهبود وضعیت باروری، تدابیری را اندیشیده ام تا در زمینه مسکن نیز امکانات لازم برای مردم فراهم شود، همچنین شرایط ازدواج را برای جوانان تسهیل خواهم کرد. شرایط را برای زوج هایی که علاقه مند به داشتن سه فرزند هستند نیز فراهم می کنم.

تیتر یک
  • فدرال رزرو پیش‌بینی‌های خود را به‌روزرسانی کرد؛

    اقتصادنیوز: بانک فدرال انتظارات تورمی خود را افزایش داده و انتظار دارد که تولید ناخالص داخلی در سال ۲۰۲۳ افزایش یابد.…

از دست ندهید
بلیط هواپیما