دیدار تعدادی از سفرای خارجی با امیرعبداللهیان

کدخبر: 451309
آندژی یوزوویچ سفیر جدید واتیکان در جمهوری اسلامی ایران در آغاز ماموریت خود در کشورمان امروز با حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و رونوشت استوار نامه خود را تقدیم کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، تعدادی از سفرای خارجی مقیم ایران امروز ضمن دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان استوار نامه خود را تقدیم کردند و برخی نیز با پایان ماموریتشان از امیرعبداللهیان خداحافظی کردند.

بر این اساس آندژی یوزوویچ سفیر جدید واتیکان در جمهوری اسلامی ایران در آغاز ماموریت خود در کشورمان امروز با حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و رونوشت استوار نامه خود را تقدیم کرد.

همچنین مایکل وهی میلتونگا والش، امروز در آغاز ماموریت خود بعنوان سفیر جدید نیوزیلند در کشورمان با وزیر امورخارجه کشورمان دیدار و رونوشت استوار نامه خود را تقدیم کرد.

آرتاشس تومانیان سفیرجمهوری ارمنستان در کشورمان نیز امروز در پایان ماموریت خود در جمهوری اسلامی ایران با حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و خداحافظی کرد.

عبدالمنعم احریز سفیر جمهوری الجزایر در کشورمان هم در خاتمه ماموریت خود در ایران امروز با وزیر امور خارجه دیدار و خداحافظی کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما