علت لغو تمام سفرهای خارجی مقامات صهیونیست

کدخبر: 491239
رسانه‌های صهیونیستی روز گذشته (دوشنبه) اعلام کردند که مقامات تل‌آویو، با توجه به شرایط امنیتی موجود در سرزمین‌های اشغالی به سفر خارجی نخواهند رفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، مقامات رژیم موقت صهیونیستی توافق کرده‌اند تا در سایه شرایط امنیتی-سیاسی کنونی، تمام سفرهای خارجی خود را لغو کنند.

رسانه‌های صهیونیستی روز گذشته (دوشنبه) اعلام کردند که مقامات تل‌آویو، با توجه به شرایط امنیتی موجود در سرزمین‌های اشغالی به سفر خارجی نخواهند رفت.

طبق گزارش پایگاه خبری «i24»، مقامات ارشد تل‌آویو از جمله «نفتالی بنت» نخست‌وزیر، «یائیر لاپید» وزیر خارجه و «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم موقت صهیونیستی به توافق رسیده‌اند که تمام برنامه‌های خود برای سفر خارجی در آینده نزدیک را لغو کنند.

منابع رسانه‌ای عبری زبان علاوه بر تشدید وضعیت امنیتی در سرزمین‌های اشغالی، دلایل دیگری برای اتخاذ این تصمیم از سوی مقامات صهیونیست عنوان کرده‌اند که مهم‌ترین‌شان ایجاد بحران سیاسی برای کابینه بنت در پی از دست دادن اکثریت پارلمان تل‌آویو (کنست) بوده است.

یکی از مسئولان سیاسی تل‌آویو به پایگاه خبری «اسرائیل هیوم» گفته بود که انجام سفرهای سیاسی، ماموریتی است که مقامات صهیونیست به مدت چند روز نخواهند توانست آن را به اجرا دربیاوردند؛ چرا که آن‌ها نمی خواهند در این وضعیت سیاسی و امنیتی خاص و برهه زمانی حساس سرزمین‌های اشغالی را ترک کنند.

ائتلاف کنونی حاکم بر تل‌آویو در سایه از دست دادن اکثریت پارلمان و احتمال سقوط کابینه، روزبه‌روز ضعیف‌تر شده و بر میزان ترس و نگرانی مقامات ارشد رژیم موقت صهیونیستی افزوده می‌شود.

تیتر یک
  • در نظرسنجی کیتکونیوز مطرح شد

    اقتصادنیوز: تحلیلگران کیتکونیوز به آینده طلا در هفته جاری خوش‌بین هستند و پیش‌بینی می‌کنند این فلز گرانبها شاهد افزایش…

از دست ندهید
فلای تودی