دست طارمی و جهانبخش رو شد/اقدام خودسرانه در جلسه با سران دولت!

کدخبر: 506972
اقتصادنیوز: پیگیری ها حکایت از این داشت که علیرضا جهانبخش و مهدی طارمی که برای تعطیلات قبل از پیش فصل باشگاهی در ایران حضور‌ داشتند در نشستی خصوصی با برخی از سران دولت خواهان برکناری اسکوچیچ و‌ بازگشت کی روش شده اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از آخرین خبر، در چند ر‌وز گذشته بار دیگر در مورد کادرفنی تیم ملی فوتبال شایعات به اوج رسیده است. توییت های چند خبرنگار ورزشی مبنی بر برکناری اسکوچیچ و بازگشت کی روش با نیمکت ایران و همچنین جلسه چند شب قبل وزیر ‌ورزش با معاون رییس جمهوری تمامی این شایعات را به واقعیت نزدیک کرده است.

پیگیری ها حکایت از این داشت که علیرضا جهانبخش و مهدی طارمی که برای تعطیلات قبل از پیش فصل باشگاهی در ایران حضور‌ داشتند در نشستی خصوصی با برخی از سران دولت خواهان برکناری اسکوچیچ و‌ بازگشت کی روش شده اند.

ظاهرا این دو بازیکن مدعی شده اند که کل اعضای تیم موافق برکناری اسکوچیچ هستند و همین موضوع باعث شده تا دولتمردان برای تقویت تیم ملی دست به کار شوند اما استوری مشترک چند ستاره  تیم ملی مثل سردار آزمون، علیرضا بیرانوند، محمد حسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل زاده و … نشان می دهد که برخلاف نظرات جهانبخش و طارمی همه بازیکنان تیم ملی مخالف اسکوچیچ نیستند و برخلاف تصورات از دولت خواسته اند که تغییری در کادرفنی ایجاد نشود

این موضوع نشان می دهد که در تیم ملی بابت این جریان اتفاق نظر وجود ندارد و فعلا طارمی و جهانبخش پرچمدار مخالفت با اسکوچیچ هستند.

امروز احسان اصولی سخنگوی فدراسیون فوتبال بار دیگر تاکید کرد که فدراسیون در حال حاضر تصمیمی برای تغییرات در کادرفنی ندارد اما باید سوال کرد چگونه طارمی و جهانبخش به نمایندگی از کل بازیکنان زیراب اسکوچیچ را زدند؟

خداداد عزیزی هم امروز در یک برنامه تلویزیونی به شدت به برخی اقدامات بازیکنان انتقاد کرد و گفت به درک که برخی بازیکنان با سرمربی مخالف هستند.اینجا تیم ملی جهموری اسلامی ایران است، هر  کسی دوست ندارد به سلامت!

تیتر یک
  • رکوردزنی تورم تولید کننده گاوداری در یک دهه اخیر

    اقتصادنیوز: تورم تولید کننده در بهار امسال به رکورد خود در ده سال گذشته رسیده است. رشد ۵۰ درصدی تورم در این فصل، موجب…

از دست ندهید
فلای تودی