نجات ۶ خدمه و ملوان شناور تجاری از خطر مرگ در خلیج‌ فارس

کدخبر: ۵۴۰۲۸۶
شش خدمه و ملوان شناور باری و تجاری از خطر غرق در خلیج‌ فارس توسط تیم امداد و نجات دریایی بنادر و دریانوردی استان بوشهر نجات یافتند.
نجات ۶ خدمه و ملوان شناور تجاری از خطر مرگ در خلیج‌ فارس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، حجت خسروی در بوشهر، با اشاره به متلاطم و مواج بودن خلیج فارس‌، اظهار داشت: مرکز جستجو و نجات دریایی در تمامی نوار ساحلی خلیج‌ فارس استان بوشهر به‌صورت شبانه‌روزی پاسخگوی دریانوردان برای امدادرسانی است.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر به حادثه ظهر امروز در خطر غرق شدن لنج باری و تجاری در مسیر دریایی دبی - گناوه پرداخت و بیان کرد: در شرایط نامساعد جوی و متلاطم بودن خلیج‌ فارس پس از تماس یکی از خدمه یک فروند شناور لنج تجاری و باری با مرکز کنترل ترافیک دریایی مبنی بر آبگرفتگی شدید و احتمال غرق شدن، شناور ناجی برای کمک‌رسانی اعزام شد.

وی از اعزام شناور ناجی 20 برای امدادرسانی خبر داد و تصریح کرد: شناور ناجی 20 اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر به موقعیت اعزام شد و خدمه و سرنشینان شناور غرقی را از مرگ حتمی نجات داد.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر آخرین وضعیت موتور لنج یاد شده را نیمه غرق در خلیج‌فارس اعلام کرد و افزود: با اقدام به‌موقع تیم امداد و نجات دریایی یاد شده شش خدمه و ملوان شناور باری و تجاری نیمه غرق از خطر مرگ در خلیج‌ فارس نجات یافتند.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید