انبار مواد محترقه تهران کشف شد

کدخبر: ۵۶۰۵۹۳
انبار نگهداری از موادمحترقه در یک ساختمان مسکونی قدیمی در تهران پارس کشف شد.
انبار مواد محترقه تهران کشف شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ هدایت بهرامی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ به دنبال کسب خبری مبنی بر دپو و توزیع مقادیر زیادی مواد محترقه در یک ساختمان مسکونی قدیمی در حوالی تهرانپارس بررسی موضوع به صورت ویژه در دستورکار مأموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ قرار گرفت و ماموران در جریان تحقیقات خود متوجه شدند که متهم با اجاره یک باب ساختمان مسکونی، مقادیر زیادی مواد محترقه قاچاق را از سایر استان‌های کشور به این محل منتقل کرده است.  

آمار نگران کننده سیگاری شدن نوجوانان در کشور/ این دو گروه افزایش 90 درصدی داشتند!

وی با بیان اینکه انتقال اقلام قاچاق به وسیله خودروهای شوتی انجام شده بود، گفت: با کسب این اطلاعات هماهنگی با مقام قضایی انجام شده و پس از اخذ مجوز عملیات روز گذشته تیمی از ماموران عملیات پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ به آدرس مذکور اعزام و در جریان بازرسی از این محل ۸۳ هزار و ۹۶۰ عدد مواد محترقه قاچاق و فاقد مجوزهای قانونی را کشف و ضبط کردند. ارزش ریالی این مواد کشف شده بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

بهرامی با بیان اینکه فرد متهم نیز در محل دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد، گفت: متهم پس از انتقال به مقر پلیس تحت بازجویی قرار گرفته و ضمن پذیرش بزه انتسابی اعلام کرد که برای قصد داشته این موادمحترقه غیراستاندارد را با چند برابر قیمت در آستانه چهارشنبه آخرسال به فروش برساند.

به گفته رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ، برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شد و متهم به همراه پرونده متشکله برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

 

پربازدیدترین‌ها
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی