تصادف اتوبوس و کامیون در اتوبان کاشان با 27 مصدوم

کدخبر: ۶۲۵۸۸۵
اقتصادنیوز : سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت که حال مصدومان اتوبوس اصفهان که ساعت یک بامداد با تریلی برخورد کرده بود، مساعد گزارش شده است.
تصادف اتوبوس و کامیون در اتوبان کاشان با 27 مصدوم

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ، مهرداد فرزندی‌پور ، اظهار کرد: اتوبوس مسیر اصفهان به تهران در اتوبان کاشان بعد از پل راوند با تریلی برخورد کرد که ۲۷مصدوم بر جای گذاشته بود.

خبر مرتبط
در تصادف زنجیره‌ای در جنوب کرمان ٧ نفر مصدوم شدند

اقتصادنیوز: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از تصادف زنجیره‌ای چهار خودرو در جاده منوجان به رودان خبر داد و گفت: در این سانحه هفت نفر مصدوم شدند و یک نفر جان باخت.

وی افزود: کارشناسان اورژانس پس از دریافت گزارش مردمی، به محل حادثه اعزام شدند و پس از بررسی صحنه و اقدامات درمانی اولیه سه مصدوم به صورت سرپایی درمان شده و ۲۴ مصدوم را بوسیله شش دستگاه آمبولانس اورژانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به همراه دو کد هلال احمر به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل کردند. 

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان تصریح کرد: حال مصدومان این اتوبوس، مساعد گزارش شده و در حال ترخیص هستند و علت حادثه نیز از سوی عوامل راهنمایی و رانندگی در حال بررسی است.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی