جزئیات تازه از پلمب مرکز خرید دنیای نور!

کدخبر: ۶۲۹۱۹۴
اقتصادنیوز: معاون پیشگیری و کاهش خطر سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از پلمب مجتمع تجاری دنیای نور در شرق تهران خبر داد.
جزئیات تازه از پلمب مرکز خرید دنیای نور!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، اسماعیل سلیمی، در این‌باره گفت: در راستای حفظ حقوق عامه و ارتقاء ایمنی ساختمان‌های پرخطر، ساختمان تجاری نا ایمن و پر رفت و آمد دنیای نور در بزرگراه شهید سلیمانی پلمب شد.

وی با بیان اینکه این مجتمع تجاری پیشتر چندین بار اخطار ایمنی دریافت کرده بود، گفت: تاکید نسبت اجرای موارد قانونی در زمینه ارتقا ایمنی ساختمان‌های پرخطر جزو اولویت‌های سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران است و متاسفانه این ساختمان این موارد را رعایت نکرده بود.

معاون پیشگیری و کاهش خطر سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه دنیای نور یکی از مجموعه‌های تجاری معروف منطقه است و حدود ۵۰ واحد تجاری در آن مستقر است، اظهارکرد: این ساختمان از چند ماه پیش به عنوان ساختمان پرخطر و ناایمن شناسایی شده بود، به همین دلیل بار‌ها به مالک ساختمان اخطار‌های مکرر برای رفع خطر داده شد، ولی در این زمینه هیچ اقدامی نکرد که در نهایت دستور قضائی مبنی بر پلمب ساختمان صادر شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید