11 مأموریت جهادی گردان‌های الاقصی/ مرکز تجمع صهیونیست‌ها زیر آتش القسام

کدخبر: ۶۳۰۱۳۳
اقتصادنیوز: القسام در بیانیه خود اعلام کرد که رزمندگان مقاومت با موشک «تی بی جی» مرکز تجمع صهیونیست‌ها را هدف قرار دادند که شماری از نظامیان صهیونیست به هلاکت رسیدند.
11 مأموریت جهادی گردان‌های الاقصی/ مرکز تجمع صهیونیست‌ها زیر آتش القسام

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، گردان‌های شهداء الاقصی اعلام کرد: رزمندگان ما طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ ماموریت جهادی انجام دادند. نیروهای ما مرکز تجمع ارتش دشمن صهیونیست را با خمپاره هدف قرار دادند.

در بیانیه گردان‌های شهداء الاقصی آمده است: رزمندگان ما مرکز تجمع نظامیان صهیونیست را در یکی از منازل در محله «الزیتون» در غزه هدف قرار دادند که بر اثر آن شماری از نظامیان صهیونیست کشته و شماری دیگر زخمی شدند.

خبر مرتبط
تجهیزات نظامیان اسرائیلی در شرق غزه توسط القسام هدف قرار گرفت

اقتصادنیوز: مبارزان قسام، نظامیان اسرائیلی و تجهیزات آنها را در منطقه الزیتون در شرق غزه هدف قرار دادند.

گردان‌های ناصر صلاح الدین و سرایا القدس نیز مرکز تجمع نظامیان صهیونیست را در شرق جبالیا در شمال غزه با خمپاره سنگین هدف قرار دادند.

از سوی دیگر گردان‌های القسام شاخه نظامی جنبش حماس نیز اعلام کرد: رزمندگان ما، نظامیان صهیونیست را در داخل یکی از منازل در منطقه «الامل» در غرب شهر خان یونس در جنوب غزه هدف قرار دادند.

القسام در بیانیه خود بیان کرد که رزمندگان مقاومت با موشک «تی بی جی» مرکز تجمع صهیونیست‌ها را هدف قرار داده و طی درگیری با نظامیان اشغالگر شماری از نظامیان صهیونیست را به هلاکت رسانده و برخی دیگر را زخمی کردند.

گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات غافلگیرکننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ برابر با ۲۴ نوامبر ۲۰۲۳، میان اسرائیل و حماس آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل برقرار شد.

این وقفه در جنگ، هفت روز ادامه یافت و سرانجام صبح روز ۱۰ آذر برابر با اول دسامبر ۲۰۲۳، آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت. این رژیم برای تلافی حملات غافلگیرکننده‌ «طوفان الاقصی» و جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید