معرفی سرمربی جدید تراکتور تا فردا

کدخبر: ۶۴۱۸۰۲
اقتصادنیوز: مدیرعامل باشگاه تراکتور با بیان اینکه سرمربی جدید این تیم تا فردا مشخص می شود، گفت: با چند گزینه مذاکره داشته ایم و تا فردا سرمربی جدید را معرفی می کنیم.
معرفی سرمربی جدید تراکتور تا فردا

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، هوشنگ نصیرزاده در خصوص آخرین خبرها از انتخاب سرمربی جدید برای تیم فوتبال تراکتور اظهار داشت: گزینه ابتدایی ما «قربان بردیف» بود اما او اعلام کرد که ۲۰ اردیبهشت می‌تواند خود را به تیم اضافه کند که با این شرایط نتوانستیم با او به توافق برسیم.

خبر مرتبط
زنوزی: سرمربی تراکتور حتما خارجی خواهد بود

اقتصادنیوز: مالک باشگاه تراکتور گفت: طی چند روز آتی سرمربی خوب خارجی انتخاب خواهیم کرد.

او ادامه داد: «کریس کلمن» سرمربی اسبق تیم ملی ولز گزینه نهایی ما برای هدایت تیم تراکتور است اما هنوز ۱۰۰ درصد با او به توافق نرسیده‌ایم و تا فردا یکشنبه ۲ اردیبهشت سرمربی جدید را معرفی خواهیم کرد. به دلیل حاشیه‌هایی که در فرودگاه تبریز هنگام بازگشت کاروان تیم به وجود آمد، مربیان و بازیکنان خارجی رغبت نمی‌کنند که به تراکتور بیایند. هواداران اصیل تراکتور از نتایج به دست آمده ناراحت هستند اما دست به چنین کاراهایی که به ماشین بازیکنان حمله کنند، نمی‌زنند.

نصیرزاده تصریح کرد: گزینه‌های هدایت تراکتور ۱۰۰ درصد خارجی هستند و دلیل آن هم دوری از حاشیه در تیم است.

لازم به ذکر است که رسانه باشگاه تراکتور پیش از این از برگزاری جلسه اعضای هیأت مدیره این باشگاه پیرامون انتخاب سرمربی جدید، امروز شنبه یکم اردیبهشت خبر داده بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی