اسامی پذیرفته شدگان این دانشگاه اعلام شد

کدخبر: ۶۵۱۶۶۱
اقتصادنیوز: اسامی دعوت‌شدگان مصاحبه دکتری بدون آزمون دانشگاه علامه‌طباطبائی سال تحصیلی ۱۴۰۴_۱۴۰۳ منتشر شد.
اسامی پذیرفته شدگان این دانشگاه اعلام شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، دفتر گروه جذب و هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه علامه‌طباطبائی بر اساس آیین‌نامه «پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری»، پس از ارزیابی متقاضیان واجد شرایط، اسامی دعوت شدگان به مصاحبه مقطع دکتری بدون آزمون (سهمیه استعداد درخشان) برای سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ در رشته‌های مشخص شده را اعلام کرد.

خبر مرتبط
نتایج آزمون دکتری اعلام شد

اقتصادنیوز: سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور از اعلام اسامی معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت و مدارک مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه آزمون ورودی مقطع دکتری «Ph.D.» نیمه‌متمرکز سال ۱۴۰۳ خبر داد.

مصاحبه معرفی‌شدگان در سهمیه استعداد درخشان همزمان با مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون دکتری سال ۱۴۰۴-۱۴۰۳ به صورت حضوری و در بازه زمانی ۱۹ تا ۲۷ خردادماه سال جاری برگزار می‌شود.

روز و ساعت مصاحبه در کارت مصاحبه داوطلب قید شده است. داوطلبان می‌توانند کارت مصاحبه را از عصر روز پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ از طریق پایگاه آزمون دانشگاه به نشانی azmoon.atu.ac.ir (بخش استعداد درخشان- بخش دریافت کارت مصاحبه) دریافت کنند.

دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد معتبر و مورد تایید وزارت علوم یا وزارت بهداشت از یکی از دانشگاه‌های دولتی داخل کشور، کسب حداقل ۶۰ امتیاز از فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی و مصاحبه، انتشار حداقل یک مقاله علمی پژوهشی چاپ شده یا دارای گواهی پذیرش چاپ مستخرج از پایان‌نامه، داشتن میانگین کل ۱۶ و یا بالاتر در مقطع کارشناسی و معدل ۱۷ در تمامی رشته‌ها، از جمله شرایط پذیرش در رشته‌های بدون آزمون دوره دکتری دانشگاه علامه طباطبایی عنوان شده بود.

دانش‌آموختگان و دانشجویان دانشگاه‌های آزاد اسلامی، کلیه دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی، دولتی غیرانتفاعی، پیام نور، جامع علمی کاربردی و همچنین دانش‌آموختگان دوره‌های مجازی، نیمه حضوری، بین‌الملل، پردیس بین‌الملل و پردیس خودگردان، مجاز به ورود بدون آزمون به دوره دکتری این دانشگاه نیستند؛ بنابراین در صورت شرکت از فرایند پذیرش حذف خواهند شد.

اولویت ادامه تحصیل دانشجو در همان رشته تحصیلی مرتبط در دوره کارشناسی ارشد است. بدیهی است در صورت عدم تطابق رشته کارشناسی ارشد با رشته مورد تقاضا، متقاضی از فرایند پذیرش حذف خواهد شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی