اتوبوس های جدید در این خط اتوبوسرانی پایتخت

کدخبر: ۶۵۵۳۷۹
اقتصادنیوز: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اقدامات شرکت واحد برای خدمات رسانی بهتر در خط شبانه آزادی به تهرانپارس را تشریح کرد.
اتوبوس های جدید در این خط اتوبوسرانی پایتخت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، مهدی علیزاده در توضیح بیشتر گفت: با توجه به اتمام قرارداد شرکت خصوصی که راهبری خط یک شبانه را بر عهده داشت، شرکت واحد با بکارگیری تعدادی اتوبوس «چپ در» جدید و تعدادی اتوبوس دوکابین، نسبت به تقویت این خط به صورت ملکی اقدام کرد.

مهدی علیزاده با اعلام اینکه خدمات‌رسانی خطوط بی‌آرتی تهران شب‌ها نیز ادامه دارد و اتوبوس‌های این خطوط بدون تعطیلی، در طول شبانه‌روز به جابه‌جایی مسافر می‌پردازند، گفت: ناوگان اتوبوسرانی تهران به صورت ۲۴‌ ساعته فعالیت می‌کند تا ترددهای شبانه شهروندان نیز با سهولت انجام شود.

وی با اشاره به اینکه پیش از این راهبری خط یک شبانه اتوبوسرانی در مسیر پایانه آزادی به چهارراه تهرانپارس در اختیار شرکت خصوصی بوده است، ادامه داد: به دلیل اتمام قرارداد با این شرکت، اتوبوسرانی برای رفاه مسافران شبانگاهی این خط با بکارگیری تعدادی از اتوبوس های «چپ در» جدید و همچنین تعدادی اتوبوس دوکابین راهبری خط را به عهده گرفت تا خللی در خدمات رسانی شبانه ایجاد نشود.

خبر مرتبط
ناوگان اتوبوسرانی نونوار می‌شود/ زمان الحاق۱۰۰ دستگاه اتوبوس‌ مشخص شد

اقتصاد نیوز :مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از ورود ۱۰۰ دستگاه اتوبوس‌ نو به تهران خبر داد.

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، علیزاده با بیان اینکه ساعت کار خطوط شبانه از ساعت ۲۲ تا ۵ بامداد است، افزود: خط یک بی‌آرتی که میدان آزادی و پایانۀ غرب در منتهی‌الیه غربی تهران را به چهارراه تهرانپارس و پایانۀ شرق در منتهی‌الیه شرقی تهران متصل می‌کند، پس از خط ۷ اتوبوس‌های تندرو، دیگر خط اتوبوسرانی تهران با بیشترین تعداد مسافر است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی