این عکس مجید قناد پربازدید شد

کدخبر: ۶۵۵۳۸۴
اقتصادنیوز :‌عکس تازه ای از مجید قناد تهیه کننده، کارگردان و مجری کودک و نوجوان منتشر شده که در زمان کمی بسیار پر مخاطب و پربازدید شده است.
این عکس مجید قناد پربازدید شد

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک، بزرگداشت مجید قناد تهیه کننده کارگردان و مجری کودک و نوجوان عصر روز گذشته شنبه 2 تیر 1403 به همت موسسه هنرهای نمایشی سفیران صلح صحنه در تماشاخانه ایرانشهر با حضور جمعی از هنرمندان پیشکسوت برگزار شد و عکس هایی از مجید قناد که چندی پیش در بیمارستان بستری بود، وایرال و مورد توجه قرار گرفت. اتفاق جالب توجه این مراسم حضور علی فروتن؛ یکی از عموهای فیتیله ای بود که پس از قهر چندساله با مجید قناد رقم خورد.

مجید-قناد

در یک مراسم ویژه از مجید قناد، مجری پیشکسوت برنامه های کودک که چندی پیش به دنبال تصادف رانندگی دچار عارضه مغزی شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، تجلیل شد. در مراسم بزرگداشت مجید قناد جمعی از هنرمندان حضور داشتند، علی فروتن نیز در این مراسم حاضر بود تا به اختلاف با عمو قناد محبوب بچه ها پایان بخشد.

اختلاف میان عموهای فیتیله‌ای و مجید قناد به دهه 90 و کمی قبل تر بر می‌گردد که در نهایت به رفتن عمو قناد از برنامه منجر شد. مصاحبه تازه عمو قناد نیز در برنامه برمودا به آتش این اختلاف افزود. اما تصایر مراسم تجلیل از عمو قناد نشان می‌دهد که علی فروتن تصمیم گرفته به این اختلاف پایان بدهد.

مجید قناد در برنامه برمودا درباره اختلاف با عمو فیتیله ای ها گفت و عنوان داشت این برنامه دیگر برای کودکان نبود و برای بزرگترها شده بود، به همین خاطر برنامه فیتیله جمعه تعطیله که به صورت پخش زنده از سال 1380 تا 1389 بی وقفه‌ در روزهای جمعه و اعیاد مختلف پخش میشد، تعطیل شد.

علی فروتن نیز در یک مصاحبه گفته بود:آقای قناد جزو بهترین‌ها در حوزه کار کودک است و فقط گاهی اختلاف سلیقه پیش می‌آید. ما 7 سال با او برنامه داشتیم و تهیه کننده اول برنامه هم خودش بود اما به دلایلی که گفتنش درست نیست، ارتباطمان قطع شد. اختلاف سلیقه طبیعی است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی