پرده‌بردای گالانت از نیاز فوری ارتش اسرائیل به ۱۰ هزار سرباز

کدخبر: ۶۵۶۹۰۲
اقتصادنیوز: وزیر جنگ اسرائیل از نیاز فوری ارتش این رژیم به ۱۰ هزار سرباز پرده برداشت.
پرده‌بردای گالانت از نیاز فوری ارتش اسرائیل به ۱۰ هزار سرباز

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با بیان اینکه ارتش رژیم اشغالگر نیاز فوری به ۱۰ هزار سرباز دارد، گفت: ما می‌توانیم چهار هزار و ۸۰۰ نفر از یهودیان مذهبی را به خدمت بگیریم.

خبر مرتبط
گالانت مدعی شد: ادامه جنگ غزه تا تحقق اهداف تل‌آویو!

اقتصادنیوز: وزیر جنگ اسرائیل مدعی شد که جنگ در غزه ادامه می‌دهیم.

طبق گزارش خبرگزاری معا، گالانت افزود: علاوه بر این ۱۸۰۰ نفر در سال استخدام می‌شوند. ما توافق کردیم که هر سال پنج درصد دیگر افزایش را در این تعداد اعمال کنیم و تا پنج سال دیگر به ۵۰ درصد در سال برسیم.

گالانت درحالی به بحران انسانی در ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرده است که صبح امروز رسانه‌های عبری از تشدید بحران نیروی انسانی در ارتش رژیم اشغالگر و درخواست ۹۰۰ افسر برای خروج از تشکیلات نظامی این رژیم پرده برداشتند.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی در این باره فاش کرد: «۹۰۰ افسر با درجه سروان و سرگرد طی سال جاری خواستار خروج از ارتش شده‌اند و این درحالی است که این رقم در سال‌های گذشته ۱۰۰ تا ۱۲۰ نفر بود».

در گزارش این شبکه آمده است: درخواست‌ها برای خروج از ارتش تنها یک بحران در ارتش نیست، بلکه بحرانی برای اسرائیل بوده و این بسیار نگران کننده است.

رسانه‌های صهیونیستی پیشتر فاش کرده بودند که ارتش رژیم اشغالگر در حال حاضر روی تشکیل یک لشکر ذخیره جدید با توجه به نیاز فوری خود به هزاران نیروی دیگر کار می‌کند.

در همین راستا، «هرتزی هالوی» رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی نیز از نیاز ارتش این رژیم به ۱۵ گردان جدید به دلیل کمبود شدید نیرو خبر داده بود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی