ساختمان برون مرزی صدا و سیما تغییر نام داد+ عکس

کدخبر: ۶۵۷۶۴۵
اقتصادنیوز: رییس سازمان صداوسیما با تأکید بر آنکه شهید امیرعبداللهیان نماد دیپلماسی مقاومت و رسانه‌های برون‌مرزی صداوسیما، رسانه مقاومت‌ و هر دو در مسیر هم و مکمل یکدیگرند، گفت: اگر جبهه گسترده انقلاب و مقاومت امروز در بالاترین نقطه اقتدارش به سر می‌برد، بخشی را مرهون مجاهدت‌های خستگی‌ناپذیر این شهید است.
ساختمان برون مرزی صدا و سیما تغییر نام داد+ عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، پیمان جبلی رئیس صدا و سیما در مراسم نامگذاری ساختمان برون‌مرزی به‌نام شهید حسین امیرعبداللهیان و رونمایی از تندیس این شهید گرانقدر که با حضور خانواده وی و جمعی از مدیران و همکاران معاونت برون‌مرزی برگزار شد، ضمن خیرمقدم به خانواده معزز شهید مقاومت و دیپلماسی، شهید حسین امیرعبداللهیان، از معاونت برون‌مرزی در پیشگامی‌ برای احیای نام و یاد این شهید ارجمند قدردانی کرد.

وی با اشاره به اینکه در دوره بیداری اسلامی و زمانی که حرکت گسترده انقلاب در شمال آفریقا به راه افتاده بود، تنها دیپلمات ارشد برجسته که تمام‌قد در مسیر انتقال پیام انقلاب، همگام با شهید سلیمانی به تقویت این مسیر اهتمام داشت، شهید امیرعبداللهیان بود، تعامل و روابط سازنده این شهید در کسوت معاون و سپس وزیر امورخارجه با معاونت برون‌مرزی طی چند سال اخیر را نیز یادآور شد.

برون

خبر مرتبط
خبر مهم پیمان جبلی از مناظره‌های انتخابات ریاست جمهوری

اقتصادنیوز: رئیس سازمان صداوسیما گفت: بعد از مناظره‌ اول، طبق برآوردهای اولیه ما بالای ۹۲ درصد مردم از مناظره رضایت داشتند.

جبلی افزود: اگر جبهه گسترده انقلاب و مقاومت امروز در بالاترین نقطه اقتدارش به سر می‌برد بخشی را مرهون مجاهدت‌های خستگی‌ناپذیر این شهید است. امیدوارم ادامه‌دهنده مسیر شهید باشیم و در زنده نگه داشتن یاد او اهتمام ورزیم تا خطی که او دنبال کرد، روزبه‌روز تقویت شود.

رئیس صداوسیما همچنین در پایان این مراسم و در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه شهید امیرعبداللجبلی درباره اهتمام صداوسیما به تبیین جایگاه شهدای پرواز اردیبهشت نیز گفت: رسانه ملی همواره خود را موظف دانسته است که به سیره شهدا توجه عملی داشته باشد. توجه به سیره شهدا، جزو اولویت‌ها و ضرورت‌های رسانه ملی به شمار می‌رود، آن‌هم با رعایت این نکته مهم که کار شهید باید کار فاخر باشد و کار ضعیف را برای شهدا نمی‌پسندیم. در همین راستا، همکاران ما در مراکز تولید مجموعه‌های نمایشی به‌طور جدی‌تر و قوی‌تر به تولید آثار مرتبط با شهدا به‌ویژه شهید امیرعبداللهیان ادامه خواهند داد و این مشی دنبال خواهد شد.

خبر مرتبط
توضیحات جبلی درباره ماجرای خبرنگاران بازداشت شده در عربستان

اقتصادنیوز: پیمان جبلی درباره ماجرای بازگردانده شدن خبرنگاران رسانه ملّی که به عربستان اعزام شدند این نکته را مطرح کرد که پیگیرِ این برخورد و بازداشت عجیب از وزارت امور خارجه، دستگاه‌های مسئول و حتی اگر ارتباط و تماسی بین ما با دولت سعودی باشد، هستیم.

بر2

جبلی درباره اهتمام صداوسیما به تبیین جایگاه شهدای پرواز اردیبهشت نیز گفت: رسانه ملی همواره خود را موظف دانسته است که به سیره شهدا توجه عملی داشته باشد. توجه به سیره شهدا، جزو اولویت‌ها و ضرورت‌های رسانه ملی به شمار می‌رود، آن‌هم با رعایت این نکته مهم که کار شهید باید کار فاخر باشد و کار ضعیف را برای شهدا نمی‌پسندیم. در همین راستا، همکاران ما در مراکز تولید مجموعه‌های نمایشی به‌طور جدی‌تر و قوی‌تر به تولید آثار مرتبط با شهدا به‌ویژه شهید امیرعبداللهیان ادامه خواهند داد و این مشی دنبال خواهد شد.

 

برو3

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی