شنای کودک در این استخر جان او را گرفت

کدخبر: ۶۵۸۳۶۵
اقتصادنیوز: رییس اورژانس آذربایجان‌غربی گفت: یک کودک به خاطر بی توجهی خانواده و بی خبری دیگران بر اثر غرق شدگی در استخر شخصی جان خود را از دست داد.
شنای کودک در این استخر جان او را گرفت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، دکتر فرزین رضازاده روز دوشنبه افزود: کارشناسان اورژانس به محض اطلاع از حادثه به سرعت بر بالین کودک حاضر شده و عملیات احیای قلبی ریوی را شروع کردند اما متاسفانه با وجود تلاش تکنسین‌ها، کودک جان خود را از دست داد.

وی اضافه کرد: این استخر در منطقه کهریز ارومیه قرار داشت که ماموران نزدیک ترین پایگاه اورژانس به محل حادثه اعزام شده بودند تا جان کودک را نجات دهند.

رییس اورژانس آذربایجان غربی با اشاره به افزایش آمار غرق شدگی با توجه به گرم شدن هوا به ویژه در استخرها و دریاچه پشت سدها اظهار کرد: خانواده ها باید از کودکان و نوجوانان مراقبت کنند تا شاهد فوت فرزندان خود نباشند.

خبر مرتبط
تصادف با درخت راننده را در این شهر به کام مرگ فرستاد

اقتصادنیوز: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از برخورد یک دستگاه خودرو با درخت در بلوار شهید ناصربخت خبر داد.

شنا کودکان دراستخرهای شخصی در باغ امری طبیعی و سرگرم کننده است اما عدم توجه خانواده به این موضوع می‌تواند به دلیل عمق استخر، جان کودکان و نوجوانان را به خطر بیاندازد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی