آمارهای اقتصادی آمریکا به سود طلا

کوچ بزرگ از بیت کوین به طلا/آینده ارزهای دیجیتالی

کدخبر: 415495
اقتصادنیوز : تحلیل گران از کوچ بزرگ از بیت کوین به بازار طلا خبر می دهند. خبر بد در بازار ارزهای دیجیتالی افت 9 درصدی بیت کوین و ریزش اتریوم و دوج کوین است.

بر اساس گزارش اقتصادنیوز، معاملات آتی طلا در روز جمعه به بالای هزار و ۹۰۰ دلار در هر اونس صعود کرد که به طور تقریبی 8٪ در ماه رشد داشت.

ادوارد مویا ، تحلیلگر ارشد بازار در Oanda ، گفت: اصول بنیاد طلا همچنان در حال بهبود است ، زیرا خرید اوراق از سوی بانک مرکزی همچنان رو به بهبود است ، تلاش های بی سابقه پولی و مالی همچنان افزایش یافته است و از آنجا که برخی از معامله گران اعتماد خود را با ارزهای رمزپایه از دست دادند بیشتر به سوی طلا حرکت می کنند.

ماراتن طلا برای شکست قیمت بالاتر

ضربه سخت ژاپن به بازار ارزهای دیجیتال/ تلاطم شدید بازار رمزارزها رقم خورد

طلای اوت (شهوریور) 6.80 دلار معادل 0.4٪ افزایش یافت و به قیمت 1،905.30 دلار در هر اونس رسید.

طلا

افزایش تورم بیش از انتظار

سهام بازارهای جهانی در حالی که دلار آمریکا در برابر ارزهای اصلی روز جمعه عقب نشینی کرد ، افزایش یافت ، زیرا داده های جدید نگرانی های تورم و تقویت بیشتر فعالیت اقتصادی را از تقاضای پنهان تایید کردند.

گزارش وزارت بازرگانی آمریکا در روز جمعه نشان داد که قیمت های مصرف کننده در سال منتهی به آوریل (اردیبهشت) 3.1٪ افزایش داشت و از هدف 2٪ فدرال رزرو عبور کرده و بیشترین سود سالانه خود را از سال 1992 به بعد ثبت کرده است.

هزینه های مصرف کننده ، که بیش از دو سوم فعالیت اقتصادی آمریکا را تشکیل می دهد ، در سه ماهه اول با نرخ سالانه 11.3٪ افزایش یافته است ، زیرا رشد واکسن ها از تسریع در کنترل همه گیر COVID-19 ، اقتصاد را برای رشد قوی قرار می دهد.شاخص دلار ارزهای اصلی پس از کسب سود با 0.017٪ کاهش به 89.997 رسید.

 

آینده تمام شده بیت کوین

قیمت بیت کوین در روز جمعه با یک ضربه دیگر مواجه شد. ارزهای رمزپایه دیگری از جمله اتر و داج نیز شاهد افت ارزش خود بودند.

براساس داده های Coin Metrics ، بیت کوین حدود 35هزار و 292 دلار معامله شد که در 24 ساعت گذشته بیش از 9 درصد کاهش داشت.

اواخر صبح جمعه قیمت بیت کوین از سطح 36هزار دلار بالاتر رفت.قیمت اتریوم 7.7٪ کاهش یافت و به 2هزار و 560.78 دلار در هر سکه رسید ، در حالی که قیمت دوج کوین با 5٪ کاهش به 31 سنت رسید.

در اکوایران ببینید: جنگ جهانی بیت کوین این بار در ایران

بیت کوین ، محبوب ترین ارز رمزنگاری شده در جهان پس از یک هفته آشفتگی 30٪ افت تا حدود 30،000 دلار سقوط کرد ، سعی در بهبودی داشت.قبل از اینکه برخی از سودهای خود را از دست داد ، چهارشنبه برای مدت کوتاهی به بالای 40هزار دلار صعود کرد.

سرمایه گذاران ارزهای رمزنگاری شده همچنان اختلاف نظر دارند. هفته گذشته در یادداشت 41 صفحه ای ، تحلیلگران گلدمن ساکس نظرات خود را در مورد اینکه آیا افراد مانند بیت کوین و اتریوم را باید یک کلاس دارایی در نظر گرفت ، به اشتراک گذاشتند.

آخرین سقوط قیمت یک روز پس از آن است که کیت وود ، بنیانگذار و مدیرعامل Ark  موسسه سرمایه گذاری ، اظهار داشت بیت کوین در دنیای کاهش قیمت ها جا دارد.

بیت کوین

 

 

تیتر یک
  • ارزیابی استراتژیست‌های بازار انرژی از بازگشت نفت ایران

    اقتصادنیوز؛ درحالی‌که مذاکره‌کنندگان ایران، شرکای برجام و آمریکا از ابتدای هفته راند ششم مذاکرات احیای برجام را در…

از دست ندهید
بلیط هواپیما