تمرین بیت کوین در بالای 30 هزار دلار

دلار قیمت طلا را وارد منطقه قرمز کرد

کدخبر: 428106
اقتصادنیوز : قیمت طلا پس از تغییر موقت در روز پنجشنبه ، دوباره به منطقه قرمز بازگشت

بر اساس گزارش اقتصادنیوز، طلا و نقره در نوسانات رو به پایین است. اما هر دو سطح پایین تری را تجربه کردند. در معاملات روز گذشته فلز زرد پایین ترین قیمت  هزار و ۷۹۲ دلار را در هر اونس تجربه کرد و از آن زمان برای بازپس گیری 1800 دلار در هر اونس حرکت کرده و با قیمت 1807.52 دلار در هر اونس معامله شد. از زمان آغاز به کار معاملات در آسیا در 21 ژوئیه (۳۰ تیر)، نقره در نمودار ساعتی از پائین ترین تا بالاترین اوج ها را نشان می دهد.

قیمت طلا پس از تغییر موقت در روز پنجشنبه ، دوباره به منطقه قرمز بازگشت  و آزمایش سطح زیر 1800 دلار تداوم دارد. قیمت طلا در حالی که به مرز 1800 دلار نزدیک می شود ، سطح پایین خود را حفظ کرده است ، زیرا دلار آمریکا در حال تقویت است. 

نگرانی های شدید کووید در منطقه آسیا-آرام همچنان وجود دارد و تقاضای برای دلار را از بین می برد. جالب است که بازده خزانه داری آمریکا در سطح بالاتری باقی مانده است. 

gold (1)

افزایش قیمت بیت کوین

اوایل هفته جاری (20 ژوئیه) که تمامی ارزهای دیجیتالی ، برای دومین بار در یک ماه شاهد کاهش چشمگیر قیمت بیت کوین بود زیرا ترس کرونا بازارهای جهان را فرا گرفت و تأثیر سرکوب جهانی رمزنگاری را بدتر بوده است.

بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان به زیر آستانه 30هزار دلار سقوط کرد که سرمایه گذاران و بازار هشدار داده اند که می تواند دریچه ای برای پایین آوردن نرخ ارز جدید را باز کند ، زیرا بیت کوین تلاش می کرد تا به ارزشهای قبلی خود که تا 64هزار دلار بود برگردد.

در روز سه شنبه ، بیت کوین حداقل 5 درصد سقوط کرد ، این سقوط پس از هشدارهایی مبنی بر ادامه سرکوب جهانی عملیات استخراج ارزهای رمزنگاری شده و تجارت در سراسر جهان بود که ممکن است با سطح بیشتری از بی ثباتی بازار را آزار دهد.

باید در نظر داشت شرکتهایی که بیت کوین را استخراج می کنند - یک فرآیند انرژی بر - معمولاً موجودی زیادی از ارز رمزنگاری شده را در اختیار دارند ، و هرگونه اقدام به فروش باعث کاهش قیمت می شود. اما در روزهای اخیر روند بیت کوین بهبود یافته است و توانسته در بالای 30 هزار دلار بماند.

coindesk-BTC-chart-2021-07-23

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما