پیش بینی قیمت سکه در اول شهریور

آماده باش دلاری در بازار سکه/علامت بورسی به سکه

کدخبر: ۴۳۵۱۱۲
دیروز در بازار سهام صندوق های سکه رفتار افزایشی داشتند که در بالا رفتن انتظارات صعودی معامله گران نقدی اثرگذار بود.عبور دلار از محدوده ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان آمادگی سکه برای یک اتفاق را رقم می زند.
آماده باش دلاری در بازار سکه/علامت بورسی به سکه

به گزارش اقتصادنیوز، سکه منتظر یک اتفاق است: عبور دلار از محدوده ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان. در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد، ارزش فلز گران بهای داخلی می تواند به بالای محدوده مقاومتی ۱۲میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برسد. این رویداد در حالی ممکن است رخ دهد که یک ماه پیش، فلز گران بهای داخلی در محدوده ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قرار داشت و شکست محدوده مقاومتی۱۱ میلیون تومانی به ذهن کمتر کسی می رسید.

سکه حباب

با این حال، رشد قابل توجه قیمت دلار در مردادماه و شکست مقاومت های مهم ۲۵ هزار و ۲۰۰ و ۲۶ هزار و ۳۰۰ تومان موجب شد که خریدها در بازار سکه نیز به شکل قابل توجهی رشد کند. فلز گران بهای داخلی در یک ماه گذشته به دقت خود را با قیمت دلار هماهنگ کرده است و به نظر می رسد در شرایط کنونی به دنبال، مشاهده رفتار دلار در مرز ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومانی است.

یک سیگنال صعودی به سکه

دیروز سکه توانست مقاومت ۱۲ میلیون تومانی را به سختی حفظ کند و این مساله سیگنال افزایشی به بازار داد. با این حال، رشد ۱۴ درصدی فلز گران بهای داخلی طی یک ماه، هراس از اصلاح قیمت را بالا برده است و معامله گران با احتیاط بیشتری قدم های خود را برمی دارند.

سکه پشت خطی2

علامت بورسی به سکه امامی

دیروز در بازار سهام نیز صندوق های سکه رفتار افزایشی داشتند و این مساله نیز در بالا رفتن انتظارات صعودی معامله گران نقدی اثرگذار بود. با این حال، وضعیت بازار به شدت شکننده است و هر لحظه امکان افت قیمت نیز وجود دارد. به عنوان مثال دیروز بعدازظهر دلار افت محدودی را تجربه کرد و سکه به سرعت به زیر مرز ۱۲میلیون تومانی برگشت. در اواخر معاملات شبانه، دلار خود را به محدوده ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان نزدیک کرد و فلز گران بهای داخلی نیز به سرعت به کانال ۱۲ میلیون تومانی بازگشت.  

سکه حباب

 

تیتر یک
  • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۱۵ خرداد

    اقتصادنیوز:«نیم قرن با اقتصاد ایران» به سال چهارم رسید. ما در این بخش‌ تلاش می‌کنیم روندهای اقتصاد ایران و جهان را…

از دست ندهید
کارگزاری مفید