پیش بینی روند بازار ارز امروز

وضعیت خطرناک برای قیمت دلار/ برگ برنده در بازار ارز

کدخبر: 446702
کاهش یکباره قیمت دلار موجب شد که خریداران با احتیاط بیشتری رفتار کنند. به نظر می رسد از چهارشنبه هفته گذشته، برنده واقعی بازار کسانی بوده اند که هر بالایی را فرصتی برای فروش در نظر گرفتند

به گزارش اقتصادنیوز، ورود موقت خریداران به بازار ارز، جهت اسکناس آمریکایی را تغییر نداد. دلار که در معاملات پشت خطی روز یکشنبه در مسیر صعودی قرار گرفته بود، روز دوشنبه با هجوم دوباره فروشندگان، حتی حمایت 27 هزار و 400 تومان را از دست داد. ضرر یکباره خریداران و روند کاهشی اسکناس آمریکایی از روز چهارشنبه موجب شده است که کمی شرایط برای دارندگان اسکناس آمریکایی سخت تر شود.

پشت خطی

در این میان، کاهش یکباره قیمت دلار موجب شد که خریداران با احتیاط بیشتری رفتار کنند. به نظر می رسد از چهارشنبه هفته گذشته، برنده واقعی بازار کسانی بوده اند که هر بالایی را فرصتی برای فروش در نظر گرفتند.


در اکوایران ببینید؛ غافلگیری اقتصادی دولت رئیسی


 

پیش بینی دو تاکتیک برای نوسان قیمت دلار

به باور بیشتر تحلیل گران شرایط بازار ارز به گونه ای است که دو تاکتیک را می توان برای دوری از ضرر و پوشش ریسک مورد استفاده قرار داد. دسته ای از تحلیل گران اعتقاد دارند که معامله گران تا آغاز زمان روشن شدن نتایج مذاکرات هسته ای بهتر است که اقدام به معامله خاصی نکنند و بیشتر تماشاچی وقایع بازار باشند.

 در مقابل، دسته دیگری از تحلیل گران معتقدند که معامله گران باید خرید و فروش های سریع را در دستور کار قرار دهند. از نگاه آن ها، روند بازار کمی نشان دهنده افزایش ریسک خرید و فروش است و در چنین شرایطی بهتر است که بازیگران ارزی، سریع موقعیت خرید و فروش خود را تنظیم کنند. به باور آن ها نقاط 27 هزار و 100 و 26 هزار و 800 تومان باید مورد توجه معامله گران کاهشی باشد و افزایشی های بازار نیز به مقاومت های 27 هزار و 500 و 27 هزار و 750 تومان دقت کنند.

 

تیتر یک
  • احکام سیف، عراقچی، آقاخانی و خدایی صادر شد

    اقتصادنیوز: حکم دادگاه برای رئیس کل پیشین بانک مرکزی و معاون ارزی او در حالی صادر شده که سرنوشت یکی از متهمان اصلی…

از دست ندهید
بلیط هواپیما