کدخبر: ۲۳۵۴۴۱ لینک کوتاه

به نانوایی‌های لرستان تسهیلات نوسازی پرداخت می شود

اقتصادنیوز: سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۱۲ لرستان گفت: تسهیلات بهسازی و نوسازی تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال به خبازی‌های لرستان پرداخت می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز؛ حجت الله بیرانوند از پرداخت تسهیلات بانکی به واحد‌های خبازی استان خبر داد و اظهارداشت: با توجه به دستورالعمل ابلاغی مدیر عامل و معاونت بازرگانی داخلی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، تسهیلات بانکی دو سر فصل بهسازی و نوسازی و سرمایه در گردش به واحد‌های خبازی پرداخت می‌شود.

سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۱۲ لرستان افزود: در رابطه با پرداخت تسهیلات بانکی به واحد‌های خبازی لرستان روز گذشته جلسه‌ای با حضور نمایندگان استانداری، سازمان صنعت، معدن و تجارت، رئیس اتحادیه صنف خبازان مرکز استان و بانک سپه تشکیل شد.

وی به تشکیل مستمر جلسات کمیته هماهنگی جهت تسهیل و تسریع در پرداخت تسهیلات اشاره کرد و گفت: در این زمینه دبیرخانه کمیته اجرای مصوبات و دستورالعمل‌های ابلاغی را پیگیری می‌کند.

بیرانوند با بیان اینکه این تسهیلات در سقف ۱۵۰ میلیون ریال از طریق بانک سپه و با معرفی اتحادیه صنف خبازان پرداخت می‌شود، عنوان کرد: سود این تسهیلات ۱۸ درصد است و سهم هر شهرستان متناسب با تعداد واحد‌های خبازی مشمول تعیین و به بانک عامل و اعضای کمیته منعکس شده است.