کدخبر: ۳۰۲۲۲۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

سخنگوی صنعت برق بیان کرد؛

جزییات طرح دریافت قبض سبز

اقتصادنیوز؛ سخنگوی صنعت برق گفت: با به پایان رسیدن شهریور مهلت ارسال شماره تلفن همراه برای دریافت قبض سبز تمام می‌شود و از ابتدای ماه مهر قبض کاغذی صادر نمی شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، مصطفی رجبی مشهدی با تشکر از مشترکین برق به دلیل همکاری انجام شده برای اجرای طرح قبض سبز (ارسال قبض برق از طریق پیامک) افزود: تاکنون بجز ۵ استان، بیش از ۹۰ درصد مشترکین برق اطلاعات خود را ارسال کرده و در سامانه ثبت شده است.

سخنگوی صنعت برق با اشاره به ارسال شناسه قبض به سرشماره ۲۰۰۰۱۵۲۱ در کشور و ۱۰۰۰۱۵۲۱ درتهران برای ثبت شماره تلفن همراه در سامانه صنعت برق اظهار داشت: استان‌های کرمانشاه، ایلام، سمنان، گیلان، تهران (بجز شهر تهران که بیش از ۹۰ درصد اطلاعات ثبت شده است) و شهرستان تبریز تا ۸۵ درصد اطلاعات ثبت شده که در روزهای آینده به ۸۵ درصد خواهد رسید.

رجبی مشهدی با بیان اینکه قبض کاغذی فقط برای مناطقی که تحت پوشش خدمات تلفن همراه نیستند صادر می‌شود ادامه داد: افرادی که تا مهرماه اطلاعات خود را ثبت نکنند باید قبض خود را با مراجعه به سایت‌های شرکت توزیع برق هر استان و یا شهر ملاحظه و از همان سامانه نیز پرداخت کنند.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح در کاهش مصرف کاغذ بسیار موثر است گفت: مشترکین برق می‌توانند از طریق لینک ارسالی همراه با پیامک قبض برق و یا سایت شرکت‌های توزیع برق هر شهر یا استان جزئیات قبض و اصل قبض رامشاهد کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند