کدخبر: ۳۲۳۴۸۴ لینک کوتاه

پیش فروش ویژه دهه فجر محصولات سایپا آغاز شد + شرایط

اقتصاد نیوز: از روز سه‌شنبه هشتم بهمن ماه، طرح پیش فروش سایپا ویژه دهه فجر برقرار شد و تا به امروز این شرایط تداوم دارد. در این شرایط شاهد پیش فروش ساینا ، تیبا، کوییک و کوییک R به همراه تعدادی محصول دیگر هستیم. موعد تحویل خودروها نیز از بهار تا پاییز سال ۹۹ تعیین شده است. شرایط پیش فروش سایپا تا زمان تکمیل ظرفیت در اختیار علاقمندان قرار خواهد داشت.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خودروبانک؛ مشتریانی که در طی یکسال و نیم گذشته خودرو ثبت نام کرده‌اند یا خودرویی تحویل گرفته‌اند، قادر به استفاده از این شرایط نخواهند بود و در صورت ثبت نام مغایر با این شرط، قرارداد از سوی شرکت باطل خواهد شد.
شاید بیشترین سهم توجه این شرایط معطوف به پیش فروش ساینا و تیبا باشد. بحث‌های جدی در خصوص توقف تولید پراید صورت گرفته و بنابراین سایپا برنامه دارد تا محصولاتی همچون تیبا و ساینا را جایگزین پراید کند. تنها عضو خانواده پراید در این شرایط وانت پراید است و پیش فروش سایپا 151 نیز بخش دیگری از شرایط فروش دهه فجر سایپا را به خود اختصاص داده است.
پیش فروش وانت نیسان نیز بخش دیگری از این شرایط را تشکیل می‌دهد که به دو نسخه عادی و آپشنال تفکیک شده و هنوز مشخص نیست منظور سایپا از آپشنال قلمداد کردن وانت نیسان یا ساینا چیست. محصول جدید سایپا و پارس خودرو نیز در این شرایط حضور دارد و مشتریان قادرند در شرایط پیش فروش کوییک R ثبت نام کرده و خودرو خود را با موعد آبان و آذر 99 تحویل بگیرند. در ادامه می‌توانید شرایط پیش فروش سایپا ویژه دهه فجر را مشاهده نمایید:

شرایط پیش فروش سایپا
 
این مطلب برایم مفید است
748 نفر این پست را پسندیده اند