رصد بازار خودروهای داخلی

کوییک گران شد؛ تیبا ارزان + جدول

کدخبر: ۶۱۱۶۲۸
اقتصادنیوز؛ ارزیابی بازار از سردگمی قیمتی سایپای‌ها حکایت دارد. روندی که در کنار رشد،‌ افت و کاهش قیمت این محصولات را رقم زد.
کوییک گران شد؛ تیبا ارزان + جدول

به گزارش اقتصادنیوز؛ نوسان نرخ دلار یکی از دلایلی است که فعالان اقتصادی نوسان قیمت خودرو در بازار را به آن نسبت می‌دهند. بلاتکلیفی قیمت‌گذاری سایپایی‌ها در حالی امروز رقم خورد که ایران خودرویی‌ها در بازار امروز شکل و شمایل کاهشی داشتند.

براساس ارزیابی بازار امروز «کوییکR» در بازار رشد 4 میلیونی داشت و «تیبا صندوقدارSX » و «ساینا» با افزایش 3 میلیونی راهی بازار شدند و بیشترین رشد قیمت را تجربه کردند.

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX » ، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS » و  «ساینا دنده‌ای S» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس ارزیابی امروز «شاهینG» در بازار 588 میلیون تومان قیمت گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. کوییک‌R دنده‌ای» هم در بازار 344 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد افت 2 میلیونی را تجربه کرد و «کوییک معمولی» هم با کاهش یک میلیونی در بازار 347 میلیونی شد.

اما با توجه به ارزیابی بازار می‌توان گفت خانواده «تیبا صندوق‌دار » در بازار امروز رشد قیمت داشت و سایر محصولات سایپا با تغییر متفاوت راهی بازار شدند. 

سایپا یک

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید