کدخبر: ۲۰۵۹۲۸ لینک کوتاه

امیرعبدالهیان:نهادهای بین المللی اقدامات ضد انسانی صهیونیست ها را محکوم کنند

ایرنا : دبیرکل دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی از نهادهای بین المللی و آزادیخواهان جهان خواست تا اقدامات سبوعانه و ضد انسانی صهیونیست ها را محکوم و با ملت فلسطین به هر نحو ممکن اظهار همدردی کنند.

دبیرخانه دائمی کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی ، حسین امیرعبداللهیان دبیرکل این دبیرخانه جنایت رژیم نامشروع و غاصب صهیونیستی در کشتار و مجروح نمودن زنان ، کودکان و جوانان فلسطینی در راهپیمایی بزرگ بازگشت را بشدت محکوم کرد.

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل حمایت های نامحدود دولت آمریکا را اقدامی مغایر حقوق و معاهدات بین المللی خواند و گفت: ادعای آمریکا برای انتقال سفارت خود به بیت المقدس و معاشقه عربستان آل سلمان با صهیونیست ها عامل اصلی گستاخی و قساوت رژیم سفاک تل آویو علیه ملت مظلوم فلسطین است.

دبیرکل دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانیه پایانی ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین از سازمان ها و نهادهای بین المللی و مردم نهاد و آزادیخواهان جهان خواست تا این اقدامات سبوعانه و ضد انسانی صهیونیست ها را محکوم و با ملت فلسطین به هر نحو ممکن اظهار همدردی کنند.

امیرعبداللهیان همچنین به رژیم تروریستی اسرائیل یادآور شد که نسل جوان ، پویا و مبارز جهان اسلام هرگز اجازه نخواهد داد صهیونیست ها تعرضی به بیت المقدس انجام دهند و بزودی سرزمین های اشغالی از لوث وجود آنها پاکسازی خواهد شد .