کدخبر: ۲۱۳۷۹۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
آقای طرح ترافیک از شهرداری می رود

آقای طرح ترافیک از شهرداری می رود

با آمدن افشانی به نظر می آید برخی از معاونان شهردار سابق از شهرداری خداحافظی کنند .

به گزارش اقتصادنیوز؛ یکی از معاونت های پر حاشیه ای که به نظر می رسد جزو اولین تغییرات باشد معاونت حمل و نقل و ترافیک است که در این چند ماه به جز جنجال و حاشیه و نارضایتی کم تر به موضوعات اصلی این حوزه پرداخته است.

یکی دیگر از گزینه های در اولویت تغییر روابط عمومی شهرداری تهران است که بسیاری از عملکرد ضعیف آن در این مدت ناراضی بودند .

در حالی که مدیر روابط عمومی رای زنی های خود را با برخی از اعضای شورا که عضو حزب اعتماد ملی هستند آغاز کرده و درخواست باقی ماندن در جایگاه خود را دارد اما عملکرد وی در این مدت منتقدان بسیاری دارد .

حمایت ویژه از برخی از رسانه ها و کانال های خبری تا هزینه های خارج از معمول در مجموعه روابط عمومی بخش کوچکی از دلایل نارضایتی اهالی رسانه از عملکرد رسانه ای شهرداری تهران است .

به نظر می آید بعد از آمدن افشانی حسینی مکارم نیز از معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری برود.

همچنین شهرداری  احتمالا با تغییر ساختار نیز مواجه می شود . محمد جواد حق شناس امروز اعلام کرده است : ما در شهرداری  با یک سازمان بزرگ مواجه هستیم که موازی کاری زیادی دارد، شهرداری سازمانی بزرگ و شلخته است که چالاک نیست و باید این مسئله سامان‌یابد.

حق شناس با بیان اینکه داشتن ۹ معاونت دریک سازمان در هیچ کجای دنیا قابل پذیرش نیست، اظهار کرد:‌ باید تغییر تجدید نظری درمورد این سازمان و سازمان‌های تابعه انجام شود؛ چرا که پیش از این با نگاه تصدی‌گرایانه این سازمان‌ها ایجاد شده است و مانیازمند آن هستیم که در آنها تغییراتی داده شود.

حق شناس با بیان اینکه باید فاصله بین مردم و شهرداری کم شود و نگاه مردم اصلاح شود، افزود: ما نیازمند اعتماد به جوانان در سطح مدیریت ، تصمیم گیری  و تصمیم سازی در عرصه‌های محلی،‌ منطقه‌ای و سازمانی هستیم که باید با صبر و حوصله این موارد را اصلاح کنیم.

وی با بیان اینکه افشانی با مهمترین مسئله که همان مدیریت انتظارات است روبروست، گفت:‌ یکی از اشتباهات گذشته این است که حجم زیادی از انتظارات توسط گروه‌های رقیب تعریف شده که باید این مسئله مورد بازنگری قرار گیرد.