کدخبر: ۲۲۲۹۹۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
فراکسیون اهل سنت استیضاح رئیس جمهور را به صلاح نمی‌داند

رئیس فراکسیون اهل سنت:

فراکسیون اهل سنت استیضاح رئیس جمهور را به صلاح نمی‌داند

اقتصادنیوز؛ رحیمی جهان‌آبادی در واکنش به اخبار منتشر شده در برخی رسانه ها درباره حمایت فراکسیون اهل سنت از طرح استیضاح رییس جمهور گفت که این فراکسیون طرح استیضاح رییس‌جمهور را در شرایط فعلی به صلاح کشور نمی‌داند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا؛ جلیل رحیمی جهان‌آبادی، رئیس فراکسیون اهل سنت با بیان اینکه طرح استیضاح رییس‌جمهور از سوی یک عضو فراکسیون اهل سنت و به عنوان نظر شخصی وی مطرح شده، یادآور شد: فراکسیون اهل سنت هیچ جلسه‌ای برای حمایت یا عدم حمایت از این طرح نداشته و امضای این طرح نیز فراکسیونی نیست.

وی افزود: یکی از اعضای فراکسون که پیگیر این موضوع است چند ماه پیش این مساله را با من مطرح کرد و من گفتم که این امر را به صلاح کشور نمی‌دانم. فراکسیون اهل سنت هیچ تصمیمی مبنی بر حمایت از استیضاح رییس‌جمهور ندارد بلکه ما اعتقاد داریم باید به دولت برای برون‌رفت از این شرایط کمک کنیم.

این نماینده مجلس با بیان اینکه اصلاحات کابینه می‌تواند برای کشور مفید باشد، تصریح کرد: شرایط کشور به گونه‌ای است که دولت باید اقدامات مشخصی را انجام دهد تا اوضاع بحرانی نشود. به هر حال رییس‌جمهور اختیارات دارد و از پشتوانه مردمی برخوردار است اگرچه تنگناها و محدودیت‌هایی هم هست که در جریان آن هستیم اما همان‌طور که تا الان به دولت کمک کردیم از این به بعد هم دولت را یاری خواهیم کرد.

رییس فراکسیون اهل سنت مجلس با تاکید بر اینکه طرح استیضاح رییس‌جمهور، عدم کفایت وی و فشار به دولت به ضرر نظام است و این فراکسیون بنای این کار را ندارد، افزود: در عین حال انجام اقدامات سریع برای بهبود شرایط کشور و اوضاع معیشتی مردم مورد انتظار نمایندگان است.