کدخبر: ۲۲۶۵۰۷ لینک کوتاه

طنز جدید "شب عید" به زودی روی آنتن می رود + عکس

اقتصادنیوز: مرجانه گلچین بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر پخش سریال شب عید به کارگردانی سعید آقاخانی به روز کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک؛ سعید آقاخانی کارگردانی که سابقه ساخت سریال طنز موفقی چون دزد و پلیس ، راه در رو ، خوش نشین ها و .... را در تلویزیون دارد با مجموعه طنزی جدید به تلویزیون باز میگردد. سریال شب عید به کارگردانی سعید آقاخانی به زودی روانه آنتن تلویزیون میشود.

مرجانه گلچین و حمید لولایی در سریال شب عید

سریال شب عید با حمید لولایی و مرجانه گلچین

مرجانه گلچین با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت : پخش سریال طنز شب عید به کادگردانی سعید آقاخانی با بازی جناب لولایی و من به زودی ا ز شبکه یک سیما این مینی سریال دارای قصه های متعدیه که در هر قصه تعدادی از همکاران گل نقش افرینی میکنند انشالا که دوست داشته باشین.

بشتابید بشتابید که غفلت موجب حسرت میشود .... اینم یه تبلیغ به روش سینماهای قدیم در لاله زار .... یاد باد ان روزگاران یاد باد...

سریال شب عید ساخته سعید آقاخانی

سعید آقاخانی که سال 94 برای آخرین بار سریال بیمار استاندارد را برای تلویزیون کارگردانی کرده بود این بار با سریالی طنز در شبکه یک سیما روی آنتن میرود.

عکسی از حمید لولایی و مرجانه گلچین در سریال شب عید

حمید لولایی، مرجانه گلچین، حسین محب اهری، افسانه ناصری، زهره صفوی، نعیمه نظام دوست، سروش جمشیدی و علی هاشمی بازیگران سریال شبعید را تشکیل میدهند.

سروش جمشیدی و نعیمه نظام دوست در سریال شب عید