طلسم عجیب پیراهن فرهاد مجیدی در استقلال

کدخبر: 229148
​اقتصاد نیوز:سومین شماره هفت استقلال پس از فرهاد مجیدی نیز حضوری کوتاه مدت در جمع آبی‌پوشان داشته است تا طلسم شدن این شماره بیشتر به چشم بیاید.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از  طرفداری، مامه بابا تیام پس از امضای قرارداد با استقلال در زمستان گذشته، به پوشیدن پیراهن شماره هفت استقلال علاقه نشان داده و خیلی زود توانست محبوبیت چشمگیری در میان هواداران تیم برای خود دست و پا کند. با این حال تاثیرگذاری و گل های ارزشمند تیام تا انتهای فصل نیز باعث نشد طلسم پیراهن فرهاد مجیدی در استقلال پایان یابد و ظاهرا پرونده حضور مهاجم سنگالی در جمع آبی‌پوشان پایتخت، خیلی زود مختومه اعلام شده است.

تیام که پس از به ثمر رساندن سه گل مقابل ذوب آهن در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با دلخوری از شایعات ممنوع الخروجی تهران را ترک کرد، هرگز به پایتخت باز نگشته و به ادعای سرپرست باشگاه استقلال، سودای جدایی در سر دارد. این در حالی است که هنوز یک فصل دیگر از مدت قرارداد تیام و استقلال باقی مانده و مهاجم سنگالی برای جدایی باید رضایتنامه خود را از باشگاه دریافت کند. با این حال قرارداد عجیبی و غریبی که مدیران وقت با تیام به امضا رسانده‌اند، همه چیز را نامشخص کرده و معلوم نیست سرنوشت مهاجم سنگالی به کجا بینجامد. استقلال فصل جدید مسابقات لیگ برتر را با تساوی خانگی مقابل پیکان آغاز کرده و شواهد و قرائن نشان می‌دهند بازگشت تیام به تیم، بعید است.

با این حال تیام نخستین شخصی نبود که پیراهن فرهاد مجیدی را برتن می‌کند. فرهاد مجیدیِ محبوبِ هواداران که در اواسط لیگ سیزدهم کفش هایش را آویخته و از مستطیل سبز وداع کرد. پیراهن شماره هفتِ استقلال تا پایان لیگ پانزدهم در بایگانی قرار داشت. جایی که بختیار رحمانی با نظر علیرضا منصوریان جذب شد و پس از پیوستن به تیم محبوب خود، نخستین وارثِ پیراهن فرهاد مجیدی شد. هافبک کرمانشاهی استقلال با این حال نتوانست هیچ گاه در قد و قواره بختیارِ فولاد و بختیارِ تراکتورسازی ظاهر شود و در پایان نیم فصل نخست، از جمع آبی‌پوشان جدا شد.

پس از بختیار رحمانی، بیت سعید دومین بازیکنی بود که موفق شد پیراهن ارزشمندِ شماره هفت استقلال را بر تن کند. بازیکن سر به زیر و محجوبی که هیچ گاه نتوانست درخشش خود در استقلال خوزستان را در هم‌نام تهرانی نیز ارائه کند و پس از برکناری علیرضا منصوریان، مورد توجه وینفرد شفر ظاهر نشد. سرنوشت بیت سعید نیز همانند بختیار رحمانی رقم خورد تا رضایت نامه این بازیکن هم در نیم فصل برای باشگاه فولاد خوزستان صادر شود.

با جدایی احتمالی مامه تیام، این بازیکن نیز پس از بختیار رحمانی و حسن بیت سعید، تنها پس از شش ماه حضور در استقلال، از جمع آبی‌پوشان جدا خواهد شد. گرچه تیام برخلاف دو بازیکن دیگر، روزهای خوبی را در استقلال سپری کرده و نمایش های درخشانی برای این تیم ارائه داشت.

تیتر یک
  • گزارش عملیات بازار باز روز چهار شنبه ۸ بهمن

    در روز چهارشنبه ۸ بهمن ۳ هزار و ۶۱۰ میلیارد تومان نقدینگی به بانکها تزریق کرده و ۴ هزار و ۵۹۰ میلیارد تومان نیز به…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید