کدخبر: ۲۳۰۲۱۷ لینک کوتاه

عضو کمیسیون انرژی مجلس:

اگر ترامپ به برجام پایبند باشد مذاکره می‌کنیم

اقتصادنیوز؛ هدایت‌الله خادمی عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه اگر ترامپ به برجام پایبند باشد مذاکره می کنیم تصریح کرد:چنانچه با آمریکا مذاکره کردیم باید آنها روی قولشان باشند و ما تضمینی داشته باشیم که آنچه میگویند انجام شود نه مثل اوباما که تصمیمی گرفت و ترامپ زیر پا گذاشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خانه ملت؛ هدایت‌الله خادمی، نماینده مردم ایذه و باغملک در خصوص اعلام آمادگی  ترامپ برای  مذاکره با ایران و اینکه با توجه به ید عهدی های آمریکا موضع ایران چه خواهد شد با تاکید بر اینکه ما از مذاکره نمیترسیم افزود: ما مردمی هستیم که میتوانیم مذاکره و گفت وگو کنیم و هرجا هم گفت وگو و مذاکره ای بوده موفق عمل کرده ایم.

در این‌باره بیشتر بخوانید:

اینکه پیشنهاد مذاکره را یکباره رد کنیم با مصالح سازگار نیست​

عده‌ای شرف ندارند می‌گویند دوباره مذاکره کنیم

خادمی تصریح کرد: ترامپ عهدشکن است چرا که ما با رئیس جمهور قبلی مذاکره کرده بودیم و به توافقاتی رسیده بودیم اما رییس جمهور جدید به توافق بین المللی پشت پا زد.

خادمی با بیان اینکه اگر ترامپ به برجام پایبند باشد مذاکره می کنیم  تصریح کرد:چنانچه با آمریکا مذاکره کردیم باید آنها روی قولشان باشند و ما تضمینی داشته باشیم که آنچه میگویند انجام شود نه مثل اوباما که تصمیمی گرفت و ترامپ زیر پا گذاشت.

خادمی عنوان کرد: اگر شرایط مذاکره به وجود آید حتما ایران شرط و شروطی خواهد داشت.