کدخبر: ۲۳۱۷۳۷ لینک کوتاه

فرماندار پیشین آبادان:

سال گذشته ۹۰۰ تجمع در خوزستان وجود داشت

اقتصادنیوز؛ معاون سیاسی استاندار البرز که پیشتر فرمانداری ویژه شهرستان آبادان در استان خوزستان را عهده‌دار بود گفت: سال گذشته نزدیک به ۹۰۰ تجمع در خوزستان انجام شد اما با همدلی که در استان وجود داشت هیچکدام از این تجمعات به حادثه امنیتی تبدیل نشد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا؛ عزیزالله شهبازی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: دشمنان در تجمعات مرداد ماه شهرهای نزدیک به تهران را هدف قرار داده بودند که نزدیک‌ترین شهر به پایتخت کرج بود.

وی به تجمعاتی که اخیراً در کرج رخ داد، اشاره و خاطرنشان کرد: دشمنان در حوادث اخیر شهرهای نزدیک به پایتخت را هدفگیری کرده بودند که نزدیک‌ترین شهر به تهران کرج بود و خوشبختانه این موضوع مدیریت شد.

شهبازی خاطرنشان کرد: فضایی که دشمن برای جمهوری اسلامی ترسیم کرده خارج از انشقاق‌های جناحی است بنابراین به یک همدلی و وفاق در میان نیروهای انقلاب نیاز داریم چون همه ما در یک کشتی هستیم و باید آن را به ساحل امید برسانیم.

این مسئول بر لزوم استفاده صحیح از منابع انسانی غنی و ظرفیت‌های استان در راستای توسعه تاکید کرد.

وی از وجود آرامش و همدلی در استان البرز نیز گفت و خاطرنشان کرد: امیدواریم این نیروی مضاعف که در کمتر استانی وجود دارد پشتوانه‌ای برای توسعه و آبادانی این نقطه راهبردی کشور باشد.

امروز شنبه 20 مرداد ماه، عزیزاله شهبازی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز، معرفی و از حضور هشت ماهه خیرالله ترخانی در جایگاه سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی قدردانی شد.