کدخبر: ۲۳۵۰۹۲ لینک کوتاه

«استورمی دنیلز» برای ادای شهادت علیه ترامپ اعلام آمادگی کرد

اقتصادنیوز؛ «استورمی دنیلز» بازیگر فیلم‌های مستهجن برای شهادت علیه رئیس‌جمهور آمریکا در جلسه کنگره درباره حق‌السکوت پرداخت شده به او برای مخفی نگه‌داشتن رابطه غیراخلاقی با ترامپ اعلام آمادگی کرد.

به گزارش اقتصادنیوز هب نقل از فارس؛ «استورمی دنیلز» بازیگر فیلم‌های مستهجن در حالی که پرونده شکایت او از وکیل سابق دونالد ترامپ و شخص ترامپ در موضوع پرداخت حق‌السکوت به او درباره ارتباط غیراخلاقی رئیس‌جمهور در جریان است، گفته که ترامپ باید زندانی شود.

او در مصاحبه با «میرُر» گفت: «اگر دونالد ترامپ کارهایی در جریان مبارزات انتخاباتی کرده که نباید آنها را انجام می‌داده، او باید استیضاح شود. او اگر قانون را شکسته، باید بازداشت شود و مثل دیگر افراد(خاطی) با او رفتار شود».

دنیلز با اعلام آمادگی برای حضور در کنگره آمریکا برای شهادت درباره پرداخت حق السکوت از سوی ترامپ افزود: «من خیلی خوشحال خواهم شد که قسم خورده و شهادت دهم و نشان دهم که داستان من داستانی واقعی است».

او در این مصاحبه البته تاکید کرد که رابطه غیراخلاقی او با ترامپ، رابطه‌ای با رضایت طرفین بوده اما زنان دیگری هستند که به ترامپ اتهام‌های آزار جنسی وارد کردند.

به گفته او، «اگر اتهام‌های این زنان درست باشند، او (ترامپ) باید زندانی شود».

اظهارنظر تازه این بازیگر فیلم‌های مستهجن در حالی مطرح شده که «مایکل کوهن» وکیل شخصی سابق ترامپ اذعان کرده که به نمایندگی از رئیس‌جمهور کنونی آمریکا، به دنیلز حق السکوت داد.

 کوهن پس از توافق با دادگاه برای دریافت تخفیف مجازات، به انجام ۸ فقره جرم اقرار کرده است که دو فقره از این ۸ جرم مستقیما به ترامپ مربوط می‌شود.