کدخبر: ۲۴۷۶۶۱ لینک کوتاه

بازیگر شبکه جم در شبکه سه سیما

اقتصادنیوز:سعید ابراهیمی فر که تیر ماه سال گذشته و پس از چندین ماه همکاری با شبکه ماهواره‌ای جِم و ساخت چهار تله فیلم (طبق اظهارات خودش) به کشور بازگشته، در برنامه «کیوسک» شبکه ۳ سیما حاضر شده و بدون کمترین اظهار ندامتی به تحلیل و بررسی علت «مهاجرت و بازگشت هنرمندان از شبکه جِم» پرداخت!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جواناین سینماگر در مورد مهاجرتش به ترکیه و فعالیت در شبکه  «جِم» می‌گوید: بیکاری به جز ضرر مالی، برای من ضرر روحی و جسمی نیز داشت. طبیعتاً در این شرایط بد، با پیشنهاد اغواکننده ساخت یک سریال در ترکیه مواجه شدم! نویسنده را نمی‌شناختم ولی فیلمنامه قابل قبولی بود و خطوط قرمز مرسوم در ایران را هم رد نکرده بود!

وی در مورد علت بازگشتش به کشور اظهار می‌دارد: ما در مرحله انتخاب بازیگر بودیم. قصه درباره ایرانی‌هایی بود که در ترکیه زندگی می‌کردند. بعد از طولانی شدن پیش‌تولید بازیگران اصلی کار انصراف دادند. پس از دو ماه تلاش برای این پروژه و پیش‌تولید به این نتیجه رسیدم که این سریال ساخته نمی‌شود [و به کشور بازگشتم]. آن‌ها با ارزان‌ترین قیمت این هنرمندان را به شکل غیرقانونی و بدون بیمه استخدام می‌کنند.