کدخبر: ۲۷۹۳۹۶ لینک کوتاه

برف راه ارتباطی ۶ روستا را مسدود کرد

اقتصادنیوز : رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خلخال گفت: با توجه به حجم بالای برف راه ارتباطی ۶ روستا در شهرستان مسدود شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، محمد قربانی، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خلخال گفت:  بارش برف  که از دو روز پیش در سطح شهرستان آغاز شده سبب سفیدپوش شدن محورهای مواصلاتی شهرستان شده که با تلاش  راهداران  تمامی محورها برف‌روبی شده و مشکلی در تردد از محورهای اصلی وجود ندارد.

وی با اشاره به مسدود شدن راه برخی از روستاهای شهرستان بیان کرد: با توجه به حجم بالای برف راه ارتباطی 6 روستای شهرستان مسدود شده و تلاش برای برفروبی و بازگشایی این مسیرها همچنان ادامه دارد.

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خلخال همچنین از بارش بیش از 60 سانتیمتری برف در محور خلخال به اسالم خبر داد و افزود: با وجود بارش‌های سنگین در سومین روز متوالی که در تمامی محورهای شهرستان به ویژه راه‌های ارتباطی کوهستانی شاهد آن بودیم اما تلاش راهداران سب شده تا هیچ محوری در شهرستان مسدود نشود.

قربانی تصریح کرد: با تلاش‌های شبانه‌روزی انجام شده در حال حاضر تمامی محورهای اصلی و فرعی شهرستان خلخال به غیر از محور خلخال به پونل باز بوده و تردد در آنها در حال انجام است.

رئیس اداره راهداری و  حمل و نقل جاده‌ای  شهرستان خلخال با اشاره به پیش‌بینی‌های هواشناسی مبنی بر کاهش محسوس دما و یخبندان در سطح جاده‌های شهرستان از امشب گفت: رانندگانی که قصد تردد از محورهای این شهرستان را دارند حتما به تجهیزات زمستانی مجهز شوند.